06
ד, יול
1 פרסומים אחרונים

השינוי העיצובי לו חיכינו כל כך

עיצוב גינות

הגדרות טקסט

כבר שנים רבות שאתם מעוניינים לעצב את הבית שלכם מחדש ואף פעם לא מצאתם את הזמן הנכון. הילדים עדין גרו בבית ויצאו ואז חזרו, ושוב יצאו ושוב חזרו. תמיד דמיינתם שיש לכם מטבח עצום שמחובר לסלון, חדר שינה רחב עם מקלחת ואמבטיה בפנים החדר, חלל אירוח מפנק המעוצב בצורה עכשווית והחלום הכי גדול שלכם היה חצר גדולה ומושקעת. חצר ביתית המותאמת לאירוח של אורחים רבים, אם זה לברביקיו או רק לערב שישי, המרפסת שלכם תהפוך למרכז הבית.

ובדיוק כמו שדמיינתם, תוכלו לחלוק את ימי הקיץ החמים עם כל המשפחה והחברים. סוף סוף הזמן שלכם הגיע ואתם יכולים להתחיל בשיפוץ הבית ועיצובו מחדש בדיוק כפי שחלמתם במשך שנים רבות. אז היכן מתחילים?

הבסיס לכל חצר

כאשר תרצו להתחיל לתכנן את חצר הבית והמרפסת שלכם, הדבר החשוב ביותר אתו תצטרכו להתחיל הוא הדק עליו תהיה בנויה המרפסת בחצר. ישנם סוגים רבים של דק סינתטי אך תרצו לבחור אחד שגם יהיה יפה וגם יחזיק לאורך שנים. ובכן, ישנו לוח דק עמיד ביותר וחדשני במיוחד שיעניק למרפסת שלכם בדיוק את מה שהיא צריכה. הדק נקרא בשמו המקצועי פלדק, לוח דק סינתטי המתאים לריצוף משטחי פנאי חיצוניים. המאפיינים של פלדק הם יוצאי דופן ומעניקים לו יתרונות על דקים העשויים מחומרים אחרים. ראשית, הפלדק מיוצר בטכנולוגיית פורצת דרך העשויה מתערובת של עץ ופלסטיק המעניקים לדק הסינתטי עמידות יוצאת מן הכלל בשילוב של אסתטיקה התומכת רבות למראה העיצובי של הבית. אחד הדברים הנהדרים המאפיינים את הפלדק הוא העובדה שאינו מצריך כלל תחזוקה שוטפת והנו בטיחותי ביותר. הפלדק מסוגל לעמוד איתן בכל תנאי מזג האוויר השונים, אינו צובר קורוזיה וכמו כן עמיד בפני ריקבון, אינו סופח מים או מתבקע. בנוסף, הפלדק יודע לעמוד בפני שריטות ומזיקים שונים ויכול להגיע במבחר רחב של צבעים. צבעים אלו מאפשרים לדק לעמוד בפני עומסי חום כי ביכולתם "לקרר" ולדחות חום.

המרפסת שכולם ידברו עליה

אם סוף סוף הגענו אל הנחלה והתחלנו לעצב את בית חלומותינו והחצר שתמיד רצינו, נרצה שתחזקנה מעמד כמה שיותר זמן ותשמור על צורתה היפה והמקורית. דק מסוג פלדק הוא הדק שיעשיר את המרפסת שלכם הן מבחינה עיצובית  והן מבחינת עמידות. ההתקנה של הפלדק היא פשוטה וקלה ואף ניתן למחזר את חומר הפלדק וכך לשמור על איכות הסביבה. איכויותיו של הפלדק מדברות בעד עצמן והעובדה שהדק אינו דורש תחזוקה שוטפת למעט מעט מים וסבון, הופך את הפלדק לאטרקטיבי עוד יותר. הפלדק מתאים לכל מרפסת ולכל משטחי הפנאי החיצוניים בין אם פרטיים או ציבוריים, הוא אינו מתפצל לשבבים כי אינו מכיל עץ כלל או חומרים מתכתיים שונים. בנוסף, ניתן להתקין את הדק בצורה נסתרת כך שלא נראה את החיבורים וניתן להשתמש בפלדק גם לחיפוי קירות. תתחדשו!