16
ג, אוג
0 פרסומים אחרונים

מעלית תקרה - ההמצאה שתשנה את חייכם

פנאי

הגדרות טקסט

אתם בטח שואלים את עצמכם מהי מעלית תקרה ומה הקשר בין השניים. ובכן, מעלית תקרה היא המצאה חדשנית הצוברת תאוצה בשנים שהאחרונות בבתים רבים. המעלית אינה נושאת אנשים כמו המעלית הרגילה שאנו מכירים. מעלית התקרה בעצם הומצאה עבור הטלוויזיה שלנו. ישנם אנשים רבים שאינם מעוניינים שמסך הטלוויזיה שלהם יהיה החלק המרכזי בחלל החדר בין אם זה הסלון או חדר השינה.

ישנם בתים המעוצבים בצורה כזו שהכנסת טלוויזיה והעמדתה בחלל תשבור את הקו העיצובי של הבית או תחסום את הנוף. בדיוק בשביל סיבות אלו המציאו את מעלית הטלוויזיה. מעלית הטלוויזיה מותקנת בתקרה בפתח שעשו במיוחד עבור הטלוויזיה. המעליות יכולות להגיע בגדלים שונים וניתן להתקין אותם בכל חדר וחדר בתנאי שהתקרה יכולה לשאת את משקל המעלית פלוס את משקל הטלוויזיה ואת זה כמובן יאשר בעל מקצוע מוסמך.

מדוע מעלית תקרה כל כך מומלצת

למעלית התקרה ישנם יתרונות רבים ולכן צברה פופולריות גם בקרב קהילת מעצבי הפנים ואדריכלים המציעים את הפתרון הנפלא הזה לאנשים הרוצים להשאיר את חלל הבית שלהם יחסית באופן מינימליסטי ללא עומס יתר.

  • למעלית התקרה מנגנון שקט ביותר ובזמן פתיחת המעלית וסגירתה לא נשמע את רעש המעלית.
  • יש באפשרותכם לפתוח את מעלית התקרה ולקבוע בדיוק את הזווית המדויקת בה תרצו לצפות במסך הטלוויזיה שלכם. בין אם בשכיבה ובין אם בישיבה אתם יכולים להימנע מחוסר נוחות של הגוף ולקבוע את הזווית הנוחה ביותר עבורכם.
  • מעלית תקרה פותרת את כל נושא הכבלים. כל מערכת החוטים של המסך מוסתרת גם כן בתוך הפתח הנעשה בתקרה ונקבל מראה נקי ונעים לעין.
  • חיסכון עצום במקום - מעלית התקרה חוסכת במקום כך שהחדר יראה נקי מבלגן או שיתאפשר לכם להכניס אובייקט גדול אחר שהייתם מעוניינים לשים בחלל הסלון, החדר או כל מקום אחר בו מותקנת מעלית התקרה.
  • מעלית תקרה מאפשרת לכם לשלוט בתוכן בו ילדכם צופים. המסך נפתח בעזרת שלט ובאפשרותכם לא לאפשר לאף אחד חוץ מכם גישה אל שלט המעלית.

למי מיועדת המעלית?

ציינתי מקודם שהמעלית תקרה מיועדת לסוגים שונים של אנשים. מעלית התקרה אינה חייבת להיות מותקנת בבתים פרטיים בלבד. מעלית התקרה בקלות יכולה להתאים ולהיות מותקנת בחדרי ישיבות של חברות גדולות, חברות קטנות, עסקים פרטיים ומשרדים. מעלית תקרה למסך הטלוויזיה היא גם המצאה חדשנית וחדשה וגם נותנת מראה יוקרתי ויוצרת את אלמנט ההפתעה. העובדה שהמסך נמצא ואינו נמצא בחלל מאפשרת דינמיקה ושינוי בחדר. חשוב לציין שאיכות התקנת מעלית התקרה היא חשובה ביותר. כיוון שהמעלית מותקנת בתוך הפתח בתקרה, חשוב שהנמכת התקרה וההתקנה יבוצעו על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ומקצועיים. לא היינו רוצים שההשקעה שלנו האמורה להיות משהו מפתיע ומרגש חס וחלילה תגמר באסון. לכן, פנו לחברה מקצועית שתלווה אתכם לאורך כל התהליך ותסייע לכם לבחור את המסך הנכון לחלל הנכון.