06
ד, יול
1 פרסומים אחרונים

המשימה: בחירת שואב אבק רובוטי, המלצות וטיפים לבחירה נכונה של שואב רובוטי

משפחה

הגדרות טקסט

הגענו להחלטה כי על מנת לשמור על רצף ניקיון אנחנו חייבים שואב אבק רובוטי אולם יחד עם זאת המגוון העצום יצר בלבול לא קטן. על מנת לחסוך לכם את אותו כאב ראש שיש לי ערכתי רשימה קצרה שמכילה את מרבית המותגים הקיימים בשוק ( המותגים המוכרים ולא את כולם כי יש המון.. ).

 רשימת מותגים ותכונות

כפי שציינתי יש המון סוגים שונים של שואבי אבק ולתת עליהם המלצה זה די בעייתי אבל ריכזתי כאן את המותגים המובילים והמוכרים יותר ופירטתי רשימת תכונות עיקריות על מנת להקל עליכם בסינון שלהם לפני הבחירה הסופית.

מותג

המותג באנגלית

דגם

מידע נוסף

אי רובוט

Irobot

romba 980

השוואה עם ניטו

ניטו

Neato

botvac

פרטים נוספים

איקלבו

Iclebo

omega

 

אל גי

LG

Hom Bot

 

אקוואבוט

Aquabot

hybrid

 

אקווקס

Ecovacs

deebot

 

סמסונג

Samsung

PowerBot

 

 

אי רובוט רומבה 980

ללא ספק זה השואב שהשקיעו בו את התקציבים הגדולים ביותר לפרסום ושיווק. החברה יצאה בדגם חדש ( 980 ) שמכיל תכונה מעניינת והיא השליטה מרחוק במכשיר עם אפשרות לתכנות ההפעלה שלו. למכשיר זמן עבודה של כשעה וחצי וזה די והותר לבית ממוצע. מיכל האיסוף גדול ומאפשר ליקוט מלא במהלך העבודה. למכשיר חיישני אינפרא אדום ומצלמת תקרה. למכשיר חיבור WFI לרשת הביתית וכך תוכלו להפעיל את האיבה גם שאתם לא בבית. יכולת השאיבה מצוינת והשואב מזהה את המשטח עליו הוא נמצא, רצפה או שטיח ומשנה בהתאם את עוצמת השאיבה. המכשיר עדיין בדומה לדגמים קודמים מרעיש, אולי קצת פחות אבל עדיין אי אפשר להתעלם ממנו, לגבי השירות, טעון שיפור.

 

ניטו בוטווק

בדומה למתחרה אירובוט גם לניטו יש אפליקציית  הפעלה מרחוק, לא בטוח עד כמה היא שימושית אך לטכנולוגים שבינינו היא קיימת. בנוסף טכנולוגיית מיפוי בלייזר שיוצרת תמונת אמת של הבית מאפרת פעולה רצופה ללא תקיעות מיותרות. מערכת המרשות מאפשרת ניקוי כל משטח ללא כל קושי והעיצוב המיוחד בצורת האות D מאפשרת הגעה לכל פינה בבית. שטח הניקוי בהפעלה מלאה עם 3 מחזורי ניקוי מכסה שטח של כ 500 מ"ר שזה מכובד למדי כך שאם אתם מחפשים על שואב אבק רובוטי המלצות ללא ספק זו בחירה שיש לשקול אותה.

 

איקלבו אומגה

לאחר כ 6 שנים מוצר הדגל של חברת איקלבו הוחלף באומגה, בדומה לניטו יש לו צורה מרובעת עם 2 מברשות צד ומברשת סנפירי סיליקון ראשית שמאפשרות הגעה למקומות קשים. לאומגה מיכל איסוף גדול עם פילטר אנטיבקטריאלןי ומערכת מיפוי משוכללת. ללא ספק התוצאות מדברות בעד עצמן, המכשיר מופעל על ידי שלט ובעל מספר תכניות עבודה שמאפשרות התאמה מרבית לצרכים שלנו וזמן עבודה של כ 120 דקות. מבחינת השירות והאחריות לא ספק מושלם ומקיף.

 

אל גי הום בוט

עיצוב מרובע שללא ספק מגיע לכל מקום, רב שפות כולל עברית ורוסית, מיכל איסוף גדול ומערכת חיישנים מתקדמת שמונעת פגיעה בחפצים, קירות ונפילה ממדרגות, למכשיר מצב טורבו לניקוי שטיחים שמופעל אוטומטית. זמן העבודה עומד על כ 100 דקות, מבחינת שירות LG ידועה בשירות לקוחות איכותי אז אין הרבה מה לומר. מערכת המיפוי של הרובוט מאפשרת עבודה בחושך או מתחת לרהיטים כאשר אין תאורה.

 

אקווהבוט היבריד

שואב אבק רובוטי היברידי שמשלב שאיבת אבק ושטיפה לאחר מיכן, מבין הדגמים השונים הוא ללא ספק בין השקטים שקיימים כיום, העובי שלו נמוך מהמתחרים ב 3 ס"מ ובכך מאפשר להיכנס תחת רהיטים וספות, זמן טעינה אחד מאפשר ניקוי של שטח בגודל 200 מ"ר שזה המון. השואב הרובוטי מאוד אסתטי בעיצובו.

 

אקווהוקס דיבוט

הרובוט הדק בעולם גובהו פחות מ 6 ס"מ בעל התכונות המוכרות ועם היכולת לנקות מתחת לכל רהיט, עם 2 מברשות צד ומברשת ראשית שאינה צריכה ניקוי יומיומי וזאת בזכות כושר השאיבה המשופר של השואב. אם יש לכם הרבה רהיטים ללא ספק זה השואב שמתאים לכם.

 

סמסונג פוורבוט

היחידי שחופף בתכונות לשואב אבק צקלוני הוא הדגם הזה, קל,פשוט ונוח לתפעול, בעל תכונות עוצמתיות, 2השואב הרובוטי מצליח בסבב אחד לנקות בין 100 ל 130 מ"ר ללא כל קושי. חסרונות בולטים יש לו הראשון זה הרעש החזק בשל השאיבה הציקלונית והשני הגודל שאינו מאפשר ניקוי תחת הספות חוץ מזה הכל מעבר למצופה כמו שסמסונג יודעים לעשות.

לסיכום  חשוב שתבינו מה אתם צריכים על מנת שתוכלו לקבל על שואב אבק רובוטי המלצות שיאפשרו בחירה טובה שתתאים לצרכים שלכם.