06
ד, יול
1 פרסומים אחרונים

דרכים שונות להעמדת הטלוויזיה

פנאי

הגדרות טקסט

עולם האודיו-וידאו הולך ומוציא לאור המצאות וחידושים בקצב מסחרר. היחס כיום אל מסך הטלוויזיה הוא שונה ב-180 מעלות מהיחס שהיה מקבל בעבר ובנוסף גם אינו ממלא את אותו התפקיד. מי לא זוכר איך הייתה נראית הטלוויזיה, ממש בלתי אפשרי לשכוח את העיצוב הכבד והמגושם של הטלוויזיות הישנות. למזלנו בימינו אנו, הטלוויזיות כבר לא נראות ולא שוקלות אותו הדבר.

עם איך שמסכי הטלוויזיה מיוצרים היום, ניתן להעמיד ולהציב אותם בצורות שונות שמעניקות לנו צפייה במסך ממקומות שונים בבית ולא רק ממקום אחד ובזווית אחת כמו בעבר הרחוק. כאשר הטלוויזיה שקלה המון והייתה גדולה מדי, לא הייתה ברירה אלא להעמיד אותה על המזנון בסלון או על שידה בחדר השינה. מכשיר הטלוויזיה יחד עם המסך תפסו המון מקום מחלל החדר והכריחו אותנו להציב את כל שאר הרהיטים בהתאם. כלומר, קודם היינו מעמידים את הטלוויזיה והיכן שנשאר מקום היינו מציבים את המיטה, הארון או כל רהיט אחר. סיטואציה זו השתנתה וניתן כיום לשלוט במסך בניגוד לפעם שהוא זה ששלט באופן בו צפינו בו.

סוגים שונים של מעמדים למסך

כיום יש המון סוגים שונים של מעמדים לטלוויזיה ובאמת כל אחד יכול לבחור את המעמד המתאים ביותר עבורו. אם לא שמעתם על עמודי הנירוסטה אז כדאי שתכירו. עמודי נירוסטה הם מסוג המעמדים למסך שלא רק מאפשרים זוויות שונות של צפייה אלא לוקחים חלק בסגנון העיצובי של הבית. עמודי נירוסטה הם יפים, אסתטיים ומודרניים וכמובן משתלבים בכל חלל. ישנם כל מיני סוגים של עמודים, חלקם מחוברים לרצפה, חלקם תלויים מהתקרה ואפילו יש כאלו העומדים בין הרצפה לתקרה מה שמאפשר לא רק לשלוט בזוית אלא גם בגובה הרצוי. ישנם מעמדים אוניברסליים מעוצבים המתאימים לכל סוגי המסכים כך שאם אתם מעוניינים להחליף את המעמד שלכם באחד חדש ומעוצב זהו פתרון יפה, בטיחותי ואיכותי. ישנם מעמדים ניידים למסך הטלוויזיה ומעמדים מעוצבים העומדים על רגל. הבחירה היא כה גדולה שלעתים באמת קשה להחליט. מעבר למעמדים שונים למסך הטלוויזיה, קיימים היום גם סוגים שונים של מתלים. כיוון שהמסך מיוצר היום בצורה שטוחה ואינו שוקל כל כך הרבה כמו בעבר ניתן לתלות אותו בקלות יתרה על ידי זרועות סטטיות, זרועות שמזיזים בצורה ידנית וכמובן על ידי זרועות חשמליות הפועלות באמצעות שלט רחוק וירימו את חוויית הצפייה שלכם לגבהים חדשים.

רכישת מוצר איכותי

כאשר אתם מעוניינים לרכוש מעמד חדש למסך הטלוויזיה שלכם חשוב שתבינו איזה חידוש יהיה המתאים ביותר עבורכם. כאשר פחות או יותר הבנתם את הכיוון, פנו לחברה מקצועית שנמצאת בענף זמן רב ובוודאות תמליץ ותמכור לכם מוצר איכותי. אם המסך זקוק לתלייה או העמדה מיוחדת, החברה ממנה תרכשו את המוצר תבצע את ההתקנה וכך תוכלו להיות בטוחים שמעמד הטלוויזיה יחזיק את המסך שלכם באופן יציב ובטיחותי לאורך זמן.

 

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!