16
ד, יונ
0 פרסומים אחרונים

מדוע נרצה להתקין כספת ביתית?

עסקים

הגדרות טקסט

אין ברשותכם כספת ביתית? אולי כדאי להתחיל לחשוב בכיוון רכישת כספת כזו. מדוע תצטרכו כספת ביתית אתם אולי תוהים לעצמכם ובמאמר הבא אפרט את הסיבות ואת היתרונות ברכישת כספת ביתית. כיום אנשים רבים רוכשים כספות ומתקינים אותן בביתם. לכולנו יש בבית פריטים יקרים ובעלי ערך שלא היינו רוצים לאבד. הכספת יכולה להגן על רכוש יקר ערך מפני פריצה וגנבה ובנוסף ביכולתה לאבטח תכולה המסוכנת עבור ילדים.

אם ברשותכם כלי נשק, הכספת הביתית תאפשר לכם למנוע מהם להגיע אל הידיים הלא נכונות ובכך תעניק לכם שקט נפשי. עם כספת ביתית תהיו יכולים להיות רגועים ובטוחים שהרכוש שלכם מוגן ואין אפשרות להגיע אליו. יכול להיות שברשותכם גם סכום כסף נכבד או מסמכים חשובים שניתן גם כן לאבטח בתוך הכספת הביתית הפרטית שלכם.

סוגים שונים של כספות ביתיות

כספת ביתית חסינת אש -
כספת חסינת אש יכולה להגן על מסמכים חשובים בעת שרפה או פגעי מזג אוויר שונים. באפשרותכם לאבטח מסמכים שונים כמו תעודות לידה, דרכונים, כסף מזומן וצוואות בתוך הכספת. כלי נשק יהיו בטוחים ביותר בתוך כספת ולכם תהיה הגישה הבלעדית לכספת. ישנן דרגות שונות של מיגון ועמידות בפני אש.

כספת ביתית המעוגנת לקיר -
כספות מהסוג הזה הן בדרך כלל לא גדולות ואינן עמידות מספיק בפני אש. בדרך כלל מאחסנים בכספת קיר מסמכים שונים. הגישה אל כספת הקיר היא נוחה ביותר כיוון שנמצאת בגובה שאינו מצריך טיפוס או את הצורך להתכופף.

כספת ביתית מעוגנת לרצפה -
כספת רצפה בדרך כלל מוסתרת מעיני כל. היא מעוגנת לרוב המקרים לרצפה בתוספת של בטון על מנת להקשות על הפורץ להזיזה ממקומה ולבצע את הפריצה במקום אחר.  עיגון הכספת לרצפה מקנה לה דרגת מיגון גבוהה יותר מזו של כספות אחרות. בדרך כלל דלת כספת הקיר ניתנת לפירוק על מנת להקל על הזזת הכספת במידה ואנחנו עוברים דירה.

כספת העומדת בפני עצמה -
כספת העומדת בפני עצמה יכולה לעתים לתפוס מקום רב בחלל, תלוי מהו גודלה. כספת מהסוג הזה יכולה להיפתח בעזרת קוד אישי בין כמה ספרות, יש באפשרותה להיפתח עם מפתח ובעזרת מנעול קומבינציה מכני.

כספת לנשק -
כל אדם המחזיק ברשותו נשק ברישיון, מחובתו להחזיק כספת מיוחדת לנשק. הנשק חייב להיות מורחק ומוסתר מילדים ואנשים שאינם מורשים להשתמש בנשק. זהו עניין בטחוני עבור כל מי שנמצא בקרבת הנשק.

לאיזו כספת אנחנו זקוקים?

לאחר שמנינו את היתרונות הרבים שיש ברכישת כספת פרטית, כיצד נדע איזו מתאימה לנו. ראשית נרצה להבין מהו הרכוש אותו נרצה לאבטח. לאחר מכן ננסה להבין איזה גודל של כספת נצטרך על מנת שיהיה מספיק מקום עבור הרכוש כולו. בשלב האחרון נרצה להבין את האלמנטים להם נזדקק בכספת בהתאם לרכוש ונתחיל לחשוב היכן נרצה למקם את הכספת בבית, האם תהיה גלויה או סמויה מן העין והאם תשתלב עם שאר הרהיטים בבית.

 

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!