06
ד, יול
1 פרסומים אחרונים

לבצע עבודות בקלות ונוחות עם אקדח סיכות אוויר

ציוד לעסקים

הגדרות טקסט

נגרים כבר מזמן יודעים כי שיטת העבודה השתנתה כליל וממשיכה להשתנות כל רגע, אם בעבר הרחוק היו משתמשים בפטיש ואיזמל הרי שהיום הטכנולוגיה והמחשבים מאפשריים ייצור והרכבת רהיטים ללא מגע יד אדם.  נראה כאילו ועבודתו של הנגר התייתרה אולם בפועל לא כך הדברים. מקומו של הנגר במקומו מונח וללא נגרים ספק אם היו מתקיימים פסי ייצור של רהיטים, מטבחים, ארונות ועוד. גם כלי העבודה שהשתכללו עם השנים לא נשארים מאחור אולם אחד הכלים שומר על מקומו והוא ללא ספק אקדח סיכות אוויר. כלי עבודה זה הפועל על לחץ אוויר מאפשר לנגר או רפד לתת מענה מהיר, מדויק ואיכותי בכל תחומי הנגרות, כל עוד שהאקדח הנבחר מתאים לסוג ואופי העבודה. יש 3 סוגים עיקריים של אקדחי סיכות פנאומטיים כלומר הפועלים על לחץ אוויר והם אקדח סיכות, אקדח מסמרים ואקדח המשלב גם סיכות וגם מסמרים.

 

למקצוען וגם לחובבן, אקדח סיכות אוויר

הדעה הרווחת היא שכלי עבודה מקצועיים שמורים למקצוענים אולם בפועל יש לא מעט חובבנים המשתמשים בכלי עבודה מקצועיים ואף יוצרים ומבצעים עבודות במקצועית רבה. אחד מכלי העבודה האלו שנמצאים בשימוש הוא אקדח סיכות אוויר. יש מגוון סוגים של אקדחי סיכות ומסמרים הנבדלים ביניהם בעוצמה, בכוח העבודה, סוג המסמרים / סיכות  ובגודל. הגודל משפיע על כמה גורמים כאשר הראשון שבהם הוא הפונקציונליות, ככל שהמכשיר קטן יותר ניתן לבצע איתו עבודות עדינות יותר, למשל אצל הרפדים ניתן להשתמש עם אקדח סיכות אוויר קטן על מנת להגיע לפינות לא נגישות או על מנת לקבע לוחות עדינים יותר, פעולות שאם היינו משתמשים עם אקדח גדול היינו ללא ספק גורמים נזק לחומרים כמו קריעת הריפוד או הריסת הלוחות העדינים.

 

איך נדע איזה אקדח סיכות אוויר לרכוש?

כאמור יש סוגים שונים של אקדח סיכות אוויר ולכל סוג יש את המאפיינים שלו. ממש כמו שאנו בוחרים רכב שאמור לתת לנו מענה לצורך ואופי השימוש בו כך אנו צריכים לבחור את הכלים שלנו ובמיוחד אם מדובר על כלי עבודה פנאומטיים שיש בהם הבדלים משמעותיים הן מבחינת המחיר והן מבחינת הפונקציונליות. חשוב רגע לפני הרכישה להגדיר בראש ובראשונה האם הייעוד הוא לנגר מקצועי או חובב, נגרים מקצועיים יעדיפו לרכוש כלי עבודה מאסיבי שיכול לתת מענה על עבודה רצופה, חשוב לקחת בחשבון שלכלים כאלו צריך גם קומפרסור רציני שיכול לספק את לחץ העבודה הנדרש להפעלת האקדח. חשוב גם להגדיר בדיוק מה הייעוד ועד כמה אינטינסיבי יהיה השימוש אם אנו מצד אחד חובבנים אך מבצעים עבודות ללא סוף הבחירה תהיה שונה מאשר מי שמשתמש באקדח אחת לתקופה. כמובן שחשוב להגדיר מה התקציב שאנו מקצים אקדח סיכות אוויר מקצועי יעלה יותר מאקדח ביתי ולכםן חשוב להבין מה הייעוד. בדרך כלל בעלי מקצוע חובבים יעדיפו לרכוש אקדח סיכות אוויר משולב שיכול לתת מענה על הצורך בסיכות וגם על מסמרים. 

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!