06
ד, יול
1 פרסומים אחרונים

יתרונות וחסרונות במשרדים מעוצבים למכירה

רכישת נכס

הגדרות טקסט

בעולם הנדל"ן המסחרי והמשרדים בפרט ניתן לבצע חלוקה די קלה בין 2 סוגי נכסים, אלו ששוכרים אותם ואלו שקונים אותם. לכל אחד מהנכסים יש יתרונות ויש חסרונות, כאן נדבר על משרדים למכירה בבני ברק. או משרדים שנרכשו לטובת השקעה עתידית למשל על מנת להשכיר אותם הלאה ולהנות מהתשלום על השכירות. לא אחת רוכשים משרדים ומעצבים אותם ומשפצים אותם טרם ההשכרה הלאה, לא תמיד זה נכון ולא תמיד כדאי להשקיע משאבים בעיצוב המשרד מהסיבה הפשוטה שברוב המקרים לא תוכלו לקלוע לצרכים של השוכר. לרוב כדאי להשאיר משרדים למכירה בבני ברק ללא עיצוב או לפחות עם המינימום הבסיסי, כך יהיה לכם קל יותר לשווק את הנכס שלכם.

לא על העיצוב לבדו

תמיד משרד צבוע או מעוצב יראה מרשים וטוב יותר, אין ספק בכך אולם הבעיה העיקרית היא שהסיכוי שהעיצוב אותו בחרתם יקלע לטעם של השוכר. ההמלצה הגורפת היא ובמיוחד שמדובר על משרדים למכירה בבני ברק להשאיר אותם כמו שהם ולתת לשוכר לעצב כראות עיניו. אולם יחד עם זאת יש כמה דברים בסיסיים שכן תוכלו לבצע ולעשות על מנת להקל על השוכרים בתהליך העיצוב:

חשמל - יש להתקין תשתיות חשמל בצורה הגיונית תוך חשיבה אוניברסלית, כך יהיה סיכוי לקלוע לצרכים של השוכרים.

תשתיות רשת - כאשר מדובר על משרדים להשכרה בבני ברק יש סבירות גבוהה שהם יהיו מיועדים ליותר ממשתמש אחד ולכן מומלץ לפזר נקודות תקשורת בצורה שתשרת את השוכרים. במידה ואינכם רוצים להיכנס לענייני התשתיות כדאי להכין ארון תקשורת שיותקן במקום נגיש שממנו ניתן יהיה לסלול את הנקודות השונות.

תאורה - בדרך כלל משרדים למכירה בבני ברק עוברים שינויים והתאמות בהתאם לצורכי המשרד וייעודו אולם התאורה שמותקנת על תקרת המבנה לא זזה ברוב המקרים ונשארת כפי שהותקנה במקור לכן התכנון הראשוני צריך להיות בצורה כזו שתוכל לתת מענה לכלל השוכרים.

חלוקה למשרדים - כאשר יש לכם משרדים המיועדים להשכרה לא מומלץ לבצע חלוקה למשרדים (מדובר על מקרים בהם שטח המשרד הינו חלל פתוח) תשאירו את החלוקה הפנימית לשוכרים על מנת שיוכלו להחליט בעצמם איך וכמה לחלק.

צבע קירות - ההמלצה היא לצבוע בצבע אחיד לא מגוון כגון חלמון, לבן, בז' וכדומה, השאירו את הצביעה לשוכרים.

אריחים - כאשר אתם רוכשים משרדים למכירה בבני ברק ומייעדים אותם להשכרה עתידית הכי טוב שתרצפו עם אריחים יפים אך קחו בחשבון כי יתכן מאוד שהשוכרים ירצו להחליפם על מנת לבצע התאמה לעיצוב הכללי שלהם.

לסיכום עיצוב משרדים למכירה

כפי שציינו אם אתם מחפשים משרדים למכירה בבני ברק המיועדים להשכרה כלומר שיניבו לכם בהמשך כדאי שתבצעו מינימום השקעה מבחינת עיצוב על מנת לאפשר לשוכרים לעצב בעצמם יחד עם זאת כדאי שתדאגו לדברים בסיסיים כגון נקודות חשמל, תאורה, תשתיות אינטרנט ואפילו שירותים ומטבחון. ככל שתספקו בסיס יותר טוב סביר שההשכרה תהיה קלה יותר.

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!