06
ד, יול
1 פרסומים אחרונים

מברגה נטענת, פתרון מושלם לכולם

שיפוצים

הגדרות טקסט

היום כולם כבר יודעים שאומרים מברגה הכוונה היא ללא ספק למברגה נטענת. מברגה נטענת הביאה לחיינו קלות בלתי מוגבלת בביצוע עבודות מגוונות במקומות בהם החשמל בעייתי לאספקה ואכן כמעט תם לגמרי עידן המברגות החשמליות, בין האחרונים שעדיין משתמשים במברגה חשמלית הם אלו שעובדים איתה ללא הפסק והצורך ברציפות עבודה מחייב לדוגמה אנשי גבס ( למען האמת מברגות נטענות כיום מספקות מענה מעבר להולם גם עבור נישה זו).  אם כן מי היא מברגה נטענת ומה באמת צריך לדעת לפני שקונים אחת? על כך ועוד בהמשך.

 

על ההבדלים בין המברגות השונות

יש סוגים שונים של מברגות כאשר לכל אחת ייעוד משלה, חלקן מקצועיות ומיועדות לעבודות אינטנסיביות ומאומצות ואחרות נותנות מענה מושלם לכל עבודות הבית והפנאי. מה ההבדל בין מברגה נטענת אחת לאחרת? איך נדע מי המברגה שמתאימה לנו לסוג העבודה המיועד? לפניכם רשימת נתונים המבדילים בין מברגה אחת לאחרת:

ייעוד - הדבר הראשון שאותו אנו צריכים להגדיר הוא הייעוד של המברגה, אם אנו מייעדים אותה לעבודות בית נבחר מברגה נטענת פשוטה יותר ואם אנו צריכים כלי עבודה רציני נרצה לבחור במברגה עם עוצמה.

זמן עבודה - כמה זמן אנו עובדים בכל פעם, אם אלו עבודות לכל אורך היום או עבודות לפרקים קצרים.  ההחלטה שלנו תשפיע על קיבול הסוללה וביחס ישר על משקל של מברגה נטענת. מברגה נטענת פועלת על ידי סוללה וככל שזמן העבודה ארוך יותר הסוללה צריכה להיות גדולה יותר ומן הסתם גם כבדה יותר. לא אחת נבחר להחזיק כמה סוללות קטנות ולשמור על המשקל הקל במקום לרכוש סוללה כבדה אחת שתגרום למברגה להיות כבדה ומגושמת.

קוטר הפוטר - המקום אליו נכנס הביט נפתח ונסגר בהתאם לקוטר הנדרש, ככל שהקוטר גדול יותר נוכל לחבר מקדח עבה יותר וזה יעיד על עוצמת המברגה. במברגות אימפקט אין פוטר וכל דבר שנחבר חייב להיות עם מחבר משושה, במברגות אלו ניתן לחבר פוטר על מנת להרחיב את היכולות של המברגה ולחבר אליה מקדחים.

מצמד - המצמד או בסלנג - קלאצ' הינו אלמנט חובה התפקיד של המצמד הוא למנוע בידוק יתר של הבורג, מברגה נטענת עם מצמד שומרת על הברגה בעוצמה נכונה.

כח הסיבוב - בשפה המקצועית - מומנט פיתול, ככל שיש יותר התנגדות של הבורג נדרשת יותר עוצמה להברגתו - כלומר יותר מומנט פיתול.

 

התאימו את המברגה לשימוש הייעודי שלה

מברגה נטענת היענה כלי עבודה שימושי מאוד, אך חשוב להבדיל בין אדם שמשתמש על בסיס יום יומי במברגה לעומת חובבן או שימוש ביתי שרק לעיתים רחוקות הוא צריך את המברגה. כאן יבוא לידי ביטוי נוחות השימוש עם מברגה נטענת, רכיבים כגון לד תאורה, ידית אחיזה נוחה, משקל קל אלו דברים שלמשתמש הפשוט אולי זניחים ולמקצוען דרישות סף. לכן חשוב להגדיר מבעוד מועד מה הייעוד ומה הדרישות שלכם ממברגה על  מנת שהבחירה שלכם תהיה נכונה עבורכם ועבור הצרכים שלכם. לאחר שהגדרתם את הייעוד הגיע הזמן שתבחרו את המותג, יש המון מותגים ולכל אחד מהם יתרונות וחסרונות, חברה כמו WORX תיתן לכם שירות ואחריות מושלמים על כל בעיה שתתעורר לכם. חברות אחרות יגבילו את השירות למכלולים מסוימים. חשוב לברר מה האחריות כוללת ולכמה זמן היא ניתנת.

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!