27
ו, מאי
0 פרסומים אחרונים

הכותרות המובילות במדור שיפוצים

בעבר, בכדי לרפד רהיט אחד, לקח ימים שלמים ועבודה רבה.  אולם היום, עם שימוש באקדח סיכות, ניתן לקבל פעולה חלקה וסימטרית כמעט ללא מאמץ ועלות. משמע, מחירם של הפריטים ירד מכיוון שזמן ייצורם יורד. הריפוד ןהיה מתבצע בעזרת פטיש ומסמרים. וכיוצא מכך מחירם של הרהיטים היו בהתאם. כל נגר יודע שאחד מכלי העבודה המשומשים ביותר והחשובים ביותר הוא אקדח סיכות. אקדח סיכות הינו כלי היכול לבוא בצורות ומגוונות. חלקם מכניים, חלקם חשמליים, וחלקם פנאומטים. שימוש באקדח סיכות הביא לשינויים ושיפורים ניכרים בקרב בנגרים והרפדים. 

כמה סוגים של אקדחי סיכות אפשר להשיג?

כמו שאמרנו קודם, ישנם שלושה סוגים שונים מרכזיים של אקדחי סיכות. חלקם מופעלים על ידי חשמל, חלקם בצורה מכאנית, חלקם מיועדים לסיכות וחלקם למסמרים. אקדח סיכות פנאומטי נמצא בשימוש של נגרים ורפדים מקצוענים. אולם כאשר הנגר יוצא לתת שירות ללקוחות לא תמיד יש לו אפשרות להפעיל אקדח סיכות פנאומטי ולכן החלופה היא לרוב אקדח סיכות חשמלי. אלו ההבדלים העיקריים בין אקדחי הסיכות שנמצאים בשימוש של נגרים ורפדים:

  • אקדח סיכות פנאומטי – לרוב אלו יהיו אקדחי סיכות כבדים יותר, גדולים יותר יותר ופחות נוחים לשימוש מזדמן, כלומר אם אתם חדשים בתחום,  או נותני שירותים בבית הלקוח תצטרכו לקחת בחשבון כי סוג זה של אקדחי סיכות מחייב מדחס אוויר ולא תמיד נוח לתת שירות ללקוחות באופן זה מה גם שאם אתם משתמשים בתדירות נמוכה אקדח סיכות פנאומטי יהיה פחות מומלץ עבורכם ולצורך הספציפי הזה.

 

  • אקדח סיכות חשמלי – שימוש באקדח סיכות חשמלי הוא נוח ויעיל יותר אם אתם נותני שירות בבית הלקוח. אקדח סיכות זה קטן ופועל הצורה פשוטה ולכן שימושי ביותר במקרים של נשיאה ממקום למקום ועבודה במקומות הרחוקים זה מזה.

 

  • אקדח סיכות משולב מסמרים - פתרון קל ויעיל בענף הנגרות. שילוב של סיכות או מסמרים מגדיל את טווח העבודה ואת האפשרויות. תוכלו להשתמש באקדח חשמלי או פנאומטי. 

 

איזה אקדח סיכות הוא המומלץ ביותר בסופו של דבר?

כמו שאמרנו קודם יש הרבה סוגים של אקדח סיכות וכל אחד מתאים לעבודה אחרת. רוב האנשים יעדיפו אצלם שני סוגים שונים של אקדחי סיכות בכדי להינות מאקדחי הסיכות בצורה הטובה ביותר. אקדח הסיכות הפנאומטי יהיה עדיף במקרים של חפצים גדולים או בכל מקום בו תצטרכו עבודה אינטנסיבית ומרובה בלי לזוז יותר מדי. מהצד השני יש לנו את אקדח הסיכות החשמלי שמתאים יותר לעבודות קטנות יותר ולא מצריך שימוש במדחס אוויר או התאמצות יתר והוא יהיה יותר נוח לנשיאה ועבודה במקומות שונים ורחוקים בגלל גודלו הקטן. כאשר אתם עומדים לקנות אקדח סיכות עליכם לחשוב על איזה שימוש אתם הולכים לעשות בו ומה התקציב שלכם. ככל שתדייקו יותר כך הבחירה שלכם תהיה יותר נכונה ומועילה לכם.

מנעולן ברמת גן

ישנם סיטואציות שונות אשר בהם אנחנו עשויים למצוא את עצמנו זקוקים נואשות לשירות של מנעולן ברמת גן. ברגעים הללו בהם אנחנו חשים חסרי אונים, אנחנו מחפשים את המנעולן שיגיע הכי מהר עם כל הציוד הנצרך ויפרוץ עבורנו את המנעול תוך מינימום נזקים. איך נדע באיזה מנעולן נבחר?

תארו לעצמכם את הסיטואציות הבאות –

אתם שבים הביתה במרכז הארץ באישון ליל לאחר שהשתתפתם באירוע אי שם בצפון. אתם מחכים לרגע להיכנס סוף סוף הביתה, לפגוש את המיטה אותה עזבתם לפני הרבה מאוד שעות. אתם חייבים להספיק לישון כמה שעות בטרם יעלה השחר ויקיץ אתכם ליום הבא. כאשר אתם כבר נמצאים סוף סוף בפתח הדלת ומנסים למשוך את המפתח מהכיס, אתם מגלים לחרדתכם חור גדול ועמוק שכנראה גם שאב אתו את המפתח בנקודה כלשהי על אם הדרך. חיפושים פה חיפושים שם, ואפס תוצאות. אין ברירה! חייבים איש מקצוע ועכשיו. מי יבוא אלינו בשעה כזו של כמעט בוקר?

נתאר לכם סיטואציה נוספת ומלחיצה פי כמה. אתם יוצאים לשנייה, אבל באמת רק לשנייה מהמכונית כאשר התינוק נשאר שם לבדו. אתם יודעים שזה לא כדאי ולא חוקי, אבל עשיתם את זה. אתם חוזרים באמת תוך דקה וחצי, אך למרבה החרדה, דלת הרכב מסרבת להיפתח. מה קרה? מה עושים? אתם מנסים שוב, בודקים עוד אפשרויות אך שום דבר אינו משתנה. אתם מתחילים להילחץ, והתינוק בפנים מתחיל אף הוא להראות סימנים של אי נוחות. אתם חשים כי עוד רגע וההיסטריה תשתלט עליכם לגמרי וכל שיקול הדעת יעזוב אתכם. מה עושים במקרה כזו? היכן נמצא מנעולן רכב? אל מי פונים, ואת מי מזעיקים?

אנחנו פה כדי לספר לכם שאין סיבה ללחץ. אם אתם מתגוררים באזור רמת גן, הרי שיש לכם מנעולן ברמת גן שהוא גם מנעולן רכב מקצועי.

מנעולן ברמת גן מבטיח הגעה מהירה תוך זמן קצר ביותר מרגע הקריאה, בכל עת ובכל שעה ביממה. גם כאשר נתקעתם מחוץ לבית באישון ליל, וגם כאשר המכונית שלכם עושה בעיות ואתם זקוקים לסיוע מידי.

מנעולן ברמת גן יגיע אליכם עם כל הציוד וכל המכשור המקצועי על מנת לפתור עבורכם את הבעיה במהירות הגבוהה ביותר תוך שמירה מקסימלית על רכושכם.

שירותי מנעולנות ברמת גן

כאשר אנחנו מחפשים את פורץ מנעולים חשוב לנו מאוד שיהיה זה איש מקצוע המכיר היטב את המלאכה אך מצד שני שיהיה זה אדם אמין עליו נוכל לסמוך כי לא יעשה שימוש לרעה במקצוע שלו. החלפת מנעולים זה לא משהו שנוכל לתת לכל אחד לבצע עבורנו. גם כאשר מדובר בפריצת הרכב, חשוב שיהיה זה מנעולן רכב מקצועי  בעל עבר נקי לגמרי שנוכל לסמוך עליו בלב שקט.

פורץ מנעולים – זה רק דני מנעולים

רק דני מנעולים מבטיח לכם את השירות המהיר והיעיל ביותר של  מנעולן ברמת גן. עם דני תוכלו להיות רגועים כי המלאכה תיעשה במלוא האחריות, המהירות והמקצועיות.

החלפת מנעולים – רק אצל דני מנעולים

זקוקים לשירות של החלפת מנעולים? גם את זה הכי כדאי לכם להזמין אצל דני מנעולים. כי החלפת מנעולים דורשת מקצועיות, אחריות ועבודה מדויקת במיוחד. אצל דני מנעולים תמצאו מהמוצרים הללו בשפע.

מנעולן רכב – עם כל הציוד הדרוש

דני מנעולים מציע לכם את השירות המושלם של מנעולן ברמת גן.

  • פורץ מנעולים מקצועי.
  • פורץ מנעולים אמין וישר.
  • פורץ מנעולים שעליו תוכלו לסמוך בלב שקט.  

אז בכל צורך של פריצת מנעולים, מנעולן רכב או החלפת מנעולים פנו אל דני. הוא יפרוץ עבורכם את הדרך הביתה...

לאתר: https://www.dani-locksmith.co.il

קוראים להם בהרבה שמות אך מתכוונים לאותה אחת, "נשמית", או שכינויים אחרים: מסיכת אבק, מסיכת הגנה, מגן נשימה ועוד, בפועל הכוונה היא לאותה נשמית המותקנת על הפנים ומכסה את האף והפה. המטרה למנוע מאבק, חלקיקים ושאר דברים לחדור לגוף שלנו דרך דרכי הנשימה מהפה או האף. יש סוגים שונים של נשמיות הנבדלים בתקן שלהם, רמת הסינון והייעוד.

ההבדלים בין נשמיות סינון חלקיקים לבין נשמיות / מסכות למנתחים

רבים טועים לחשוב כי נשמיות לסינון חלקיקים דומה או מתפקד כמו מסיכת הגנה של מנתח אולם בפועל אין כך הדברים כלל. יש הבדלים משמעותיים ומהותיים בין 2 סוגי הנשמיות כאשר נשמיות להגנה מפני חלקיקים מיועדות למנוע מחלקיקים הנישאים באוויר, אבק, כימיקלים ועוד להישאב פנימה אל דרכי הנשימה למעסה הנשמית משמשת כחוצץ בין החוץ אל הפנים, בנוסף קיימת אטימה בין הנשמית אל הפנים על ידי חביקת גשר האף (האיזור שמשיק בין גשר האף לפנים חייב להיות אטום למניעת חדירת חלקיקים. לעומת זאת מסיכת מנתחים עובדת בדיוק בצורה ההפוכה כלומר האוויר הנפלט מהמנתח אינו מגיע אל הסביבה ואל החולה, המטרה היא לא להדביק ולזהם את הסביבה, חשוב לציין כי מסיכות מנתחים שונות במבנה שלהם מהנשמיות ואינם אטומות, לכן לא יכולות לשמש כהגנה בפני חלקיקים.

ההבדלים בין סוגים ורמות הסינון השונות של נשמיות

כאמור יש סוגים שונים של נשמיות הנבדלות ביניהן בעיצוב, בייעוד. ניתן להבחין בסוגי הסינון השונים לפי סימון המסיכות בסימנים הבאים:

FFP1 - סינון עד 80% של חלקיקי מוצק / נוזל

FFP2 - סינון עד 94% של חלקיקי מוצק / נוזל

FFP3 - סינון עד 99% של חלקיקי מוצק / נוזל

חשוב לבחור את המסיכה המתאימה לסוג העבודה שלנו על מנת שהסינון יהיה יעיל. יש מסיכות הניתנות לשימוש חוזר ומסומנות על ידי האות R. קיימות נשמיות עם שסתום המאפשר אוורור טוב יותר. למעשה נשמיות אלו מספקות את אותה הגנה כמו אלו ללא השסתום ולכן הסתום בעל מטרה אחת והיא לספק נוחות למשתמש, השסתום יוצר חוצץ במעבר האוויר ומאפשר הוצאה של אוויר בצורה בטוחה תוך מניעת כניסה של חלקיקים, לרוב נשתמש במסכות מגן עם שסתום כאשר העבודה מתבצעת במקוחות חמים או לחים, כך נמנע הצטברות אדים וגירוי בפנים.

החשיבות של קיום התקן אף בנשמיות

מבנה הפנים ששונה מאדם אחד לשני ואיזור גשר האף נחשב לבעייתי ביותר בעת חבישת מסיכת מגן - נשמית, האיזור של גשר האף מאפשר מעבר של אבק וחלקיקים ועל כן חשוב מאוד לאטום את האיזור הזה על ידי מתאם ייעודי המותקן על הנשמיות. נשמיות ללא מתקן אף לא יכולות למלא את ייעודן.

לסיכום בחירת נשמיות

בעת בחירת נשמיות עליכם לוודא שהן אכן מתאימות לצורך שלכם, בידקו את התקן, קיום מתקן אף ועד כמה הן נוחות לשימוש וחבישה. ככל שתקפידו לבחור נכון כך מובטחת לכם הגנה טובה ואיכותית יותר מחדירת חלקיקים בעת העבודה.

היום כולם כבר יודעים שאומרים מברגה הכוונה היא ללא ספק למברגה נטענת. מברגה נטענת הביאה לחיינו קלות בלתי מוגבלת בביצוע עבודות מגוונות במקומות בהם החשמל בעייתי לאספקה ואכן כמעט תם לגמרי עידן המברגות החשמליות, בין האחרונים שעדיין משתמשים במברגה חשמלית הם אלו שעובדים איתה ללא הפסק והצורך ברציפות עבודה מחייב לדוגמה אנשי גבס ( למען האמת מברגות נטענות כיום מספקות מענה מעבר להולם גם עבור נישה זו).  אם כן מי היא מברגה נטענת ומה באמת צריך לדעת לפני שקונים אחת? על כך ועוד בהמשך.

 

על ההבדלים בין המברגות השונות

יש סוגים שונים של מברגות כאשר לכל אחת ייעוד משלה, חלקן מקצועיות ומיועדות לעבודות אינטנסיביות ומאומצות ואחרות נותנות מענה מושלם לכל עבודות הבית והפנאי. מה ההבדל בין מברגה נטענת אחת לאחרת? איך נדע מי המברגה שמתאימה לנו לסוג העבודה המיועד? לפניכם רשימת נתונים המבדילים בין מברגה אחת לאחרת:

ייעוד - הדבר הראשון שאותו אנו צריכים להגדיר הוא הייעוד של המברגה, אם אנו מייעדים אותה לעבודות בית נבחר מברגה נטענת פשוטה יותר ואם אנו צריכים כלי עבודה רציני נרצה לבחור במברגה עם עוצמה.

זמן עבודה - כמה זמן אנו עובדים בכל פעם, אם אלו עבודות לכל אורך היום או עבודות לפרקים קצרים.  ההחלטה שלנו תשפיע על קיבול הסוללה וביחס ישר על משקל של מברגה נטענת. מברגה נטענת פועלת על ידי סוללה וככל שזמן העבודה ארוך יותר הסוללה צריכה להיות גדולה יותר ומן הסתם גם כבדה יותר. לא אחת נבחר להחזיק כמה סוללות קטנות ולשמור על המשקל הקל במקום לרכוש סוללה כבדה אחת שתגרום למברגה להיות כבדה ומגושמת.

קוטר הפוטר - המקום אליו נכנס הביט נפתח ונסגר בהתאם לקוטר הנדרש, ככל שהקוטר גדול יותר נוכל לחבר מקדח עבה יותר וזה יעיד על עוצמת המברגה. במברגות אימפקט אין פוטר וכל דבר שנחבר חייב להיות עם מחבר משושה, במברגות אלו ניתן לחבר פוטר על מנת להרחיב את היכולות של המברגה ולחבר אליה מקדחים.

מצמד - המצמד או בסלנג - קלאצ' הינו אלמנט חובה התפקיד של המצמד הוא למנוע בידוק יתר של הבורג, מברגה נטענת עם מצמד שומרת על הברגה בעוצמה נכונה.

כח הסיבוב - בשפה המקצועית - מומנט פיתול, ככל שיש יותר התנגדות של הבורג נדרשת יותר עוצמה להברגתו - כלומר יותר מומנט פיתול.

 

התאימו את המברגה לשימוש הייעודי שלה

מברגה נטענת היענה כלי עבודה שימושי מאוד, אך חשוב להבדיל בין אדם שמשתמש על בסיס יום יומי במברגה לעומת חובבן או שימוש ביתי שרק לעיתים רחוקות הוא צריך את המברגה. כאן יבוא לידי ביטוי נוחות השימוש עם מברגה נטענת, רכיבים כגון לד תאורה, ידית אחיזה נוחה, משקל קל אלו דברים שלמשתמש הפשוט אולי זניחים ולמקצוען דרישות סף. לכן חשוב להגדיר מבעוד מועד מה הייעוד ומה הדרישות שלכם ממברגה על  מנת שהבחירה שלכם תהיה נכונה עבורכם ועבור הצרכים שלכם. לאחר שהגדרתם את הייעוד הגיע הזמן שתבחרו את המותג, יש המון מותגים ולכל אחד מהם יתרונות וחסרונות, חברה כמו WORX תיתן לכם שירות ואחריות מושלמים על כל בעיה שתתעורר לכם. חברות אחרות יגבילו את השירות למכלולים מסוימים. חשוב לברר מה האחריות כוללת ולכמה זמן היא ניתנת.

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!