06
ד, יול
1 פרסומים אחרונים

מהי חינה מרוקאית

אירועים

הגדרות טקסט

ניתן לכתוב מאמרים רבים על החינה המרוקאית הלוא היא החינה המפוארת ביותר. את החינה לא חוגגים רק בעדה המרוקאית אלא גם אצל עדות שונות של יוצאי הארצות הצפון אפריקאיות כמו תוניס ואלג'יר. יש משהו בחינה המרוקאית ההופך אותה לחינה הידועה והמיוחדת ביותר. החינה המרוקאית ידועה באירוע החגיגה שלה שמגיע לשיאים חדשים של שמחה ובהתייחסות הבלתי מתפשרת אל החתן והכלה.

על מנת שזו באמת תהיה חינה מרוקאית כמו שחינה כזו צריכה להיות, צריכים להיות בה אלמנטים מאוד ברורים שבלעדיהם החינה פשוט לא תהיה מאופיינת כמו שצריכה להיות. החינה המרוקאית כבר עוברת שנים מדור לדור והעדה המרוקאית מתגאה בכך ששומרת על המסורת ועל המנהגים המדויקים ביותר שקיימים באירוע החינה הלוא הוא האירוע החשוב שמתקיים בסמוך ליום החתונה.

חינה לפי הספר

על מנת שאירוע חינה מרוקאית יהיה נאמן למקור, הוא צריך להיות בעל המאפיינים המדויקים ביותר. הפקת אירוע כזה מצריכה מקצועיות והבנה של מי שערך הרבה אירועים מהסוג הזה על מנת שהמכלול יהיה מושלם. החינה מתחילה בעיצוב חלל האירוע. חלל האירוע מעוצב בתפאורה המאפיינת את מרוקו של פעם והחלל עצמו מקושט ומעוטר ונראה בעצם כמו ממלכה עבור המלך והמלכה. מאפיין נוסף שצריך לקחת בחשבון בחינה מרוקאית הוא המוזיקה. המוזיקה המושמעת באירוע צריכה להיות מקורית ואותנטית הלוא היא חלק אינטגרלי מהחגיגה. לאחר מכן צריך לדאוג לאוכל ולשתייה. החינה המרוקאית ידועה בשפע הגדול של המטעמים המרוקאים המוגשים בה. באירוע מוגש המון אוכל ויש מכל טוב לכולם. מה עם החתן והכלה? הם הרי החלק החשוב ביותר בכל האירוע הלוא הוא מתקיים עבורם. כל המטרה של אירוע החינה הוא להעניק לזוג שעומד להתחתן להרגיש כמו מלך ומלכה ולברך אותם במזל טוב לקראת חיי הנישואים. עבור החתן זהו טקס פרידה מחיי הרווקות ועבור הכלה זהו טקס הכולל את השימוש בצמח החינה. טרם החינה הכלה הולכת אל המקווה עם חברותיה על מנת להיטהר לקראת חיי הנישואים. כאשר חוזרת הביתה היא וחברותיה מכינות עיסה מצמח החינה הידוע כמסמל שפע ומורחות אותו על כף היד בצורת מטבע. הזוג יהיה לבוש גם כן בלבוש מסורתי וישב על כס מיוחד שהוכן עבורם מבעוד מועד.

איך בוחרים חברת הפקה

על מנת לערוך חינה מרוקאית מוצלחת עליכם לשכור את שירותיה של חברה מהמקצועיות ביותר בתחום הפקות אירועים ובפרט מתמחה בהפקות אירועי חינה עם הדגש על חינה מרוקאית. בחרו בחברה שאתם מתרשמים מן האירועים השונים שהפיקה. חברה מקצועית תעניק לכם את השירות המקצועי והמנוסה ביותר כאשר כל מה שתצטרכו לעשות הוא להופיע לאירוע ולהתחיל לחגוג. יש חברות הפקה נהדרות שעורכות את האירועים האלו ותוך כדי ההיכרות אתכם תדענה לכוון אתכם אל התפאורה, ביגוד, מוזיקה וכל שאר האלמנטים על מנת לערוך את החגיגה המשמחת ביותר שתתאים בדיוק אל הסגנון האישי שלכם.

 

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!