06
ד, יול
1 פרסומים אחרונים

מחפשים רעיון מקורי ליום גיבוש צוותי?

אירועים

הגדרות טקסט

הצוות שלכם עובד ללא הרף, לומדים נושאים חדשים, עוברים סדנאות ונותנים מענה ללקוחות בצורה הטובה ביותר. אתם חושבים שהגיע הזמן וצריך לפנק אותם, להשקיע ולהעלות את המוטיבציה שלהם? מצוין! במאמר הבא אספר לכם על רעיון נפלא ליום גיבוש צוותי. יום שיזכיר לעובדים שלכם שאתם מעריכים את כל העבודה הקשה שהם עושים עבור החברה, יום גיבוש שישלב המון צחוק ביחד עם יצירה ויגרום לצוות לחוש מוערך, לחזור לעבודה ולהיות טובים יותר.

כאשר אנחנו מחפשים רעיון לאירוע מסוג כזה, בדרך כלל נרצה לחשוב על משהו מקורי שהצוות אינו מכיר על מנת ליצור מתח ולהפתיע אותם. האם שמעתם אי פעם על עיצוב בלונים ומה זה אומר? ובכן, מיד אספר לכם.

מה עושים בסדנת עיצוב בלונים

בניגוד לפעם שהשימוש בבלונים היה דיי מוגבל כקישוט לאירועי יום הולדת ומסיבות למיניהן, כיום יש שימוש רחב הרבה יותר לבלונים. ישנם הרבה אמני בלונים המעבירים סדנאות עיצוב בלונים על מנת לגבש את הנוכחים בסדנה ולגרום להם למצוא את הילד האבוד שבתוכם. סדנת עיצוב בלונים כוללת הפעלה מעשית המלמדת את המשתתפים ליצור דמויות וחפצים שונים מבלונים. נשמע לכם ילדותי? לחלוטין לא. עיצוב בלונים מתאים לכל הגילאים השונים, בין אם אתם בני חמש או 55. מה שישתנה הוא האלמנטים אותם האנשים ייצרו בסדנה. אמנות הבלונים תמיד נראית מסובכת ואנחנו לא מבינים איך אמן הבלונים יוצר את הצורות השונות תוך מספר שניות. בסדנה הצוות יוכל להבין שהכל אפשרי ושגם הם יוכלו ליצור ולעצב אובייקטים מבלונים מהר יותר ממה שהם חשבו. במהלך הסדנה אמן הבלונים מלמד טכניקות בסיסיות לקיפול הבלונים ובהמשך הסדנה גם טכניקות מורכבות יותר. בסוף הסדנה כל אחד מחברי הצוות יישאר עם יצירה אישית ייחודית משלו. כיוון שהמטרה היא לגרום לחברי הצוות למצוא את הילדים שבתוכם, הם מתחילים להשתחרר ולהנות מהדברים הקטנים שהיו גורמים להם לחייך בצעירותם.

 עיצוב בלונים כגיבוש והשראה

מטרת הסדנה היא לגרום לצוות שלכם שעובד במלוא המרץ, לעצור לשנייה ולהירגע. הסדנה משלבת יצירה, גיבוש ואולי גם חזרה לילדות לרגע, לשנים שהעבודה לא הייתה אחד הדברים המרכזיים בחיים שלנו. אם ברצונכם לרגש את הצוות שלכם ולקחת אותם ליום גיבוש בלתי נשכח, סדנה לעיצוב בלונים היא בדיוק האירוע עבורכם. עיצוב בלונים הוא אטרקציה יוצאת דופן שהעובדים שלכם לא יצפו לה ובהחלט לא ישכחו אותה. ישנם אמני בלונים שונים וכל אחד מהם הוא אומן ואיש מקצוע בפני עצמו. כאשר אתם פונים לאמן בלונים, ספרו לו קצת על הצוות שלכם ומה מאפיין אותו, כך יוכל ליצור הפעלה שקשורה אליהם והם יעצבו אובייקטים בהתאם וירקם קשר אישי בינם לבין אמן הבלונים. לסיכום, סדנת עיצוב בלונים יכולה להעניק לצוות שלכם יום גיבוש חווייתי, אישי ומפרה, כי מגיע להם חיזוק ופרגון על העבודה הקשה.

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!