27
ו, מאי
0 פרסומים אחרונים

הכותרות המובילות במדור אירועים

אם לא הייתם מעולם בטקס חינה אך מעוניינים לערוך אחד כזה, מצפה לכם חוויה חדשה ומסעירה. חשוב לציין שכיום, לא רק העדות שחוגגות חינה לפי המסורת בוחרות לערוך אירוע כזה. חינה היא מנהג המאופיין אצל עדות של יוצאי צפון אפריקה כמו מרוקו, אלג'יר, תוניס ועוד. טקס החינה הוא כל כך שמח ומוצלח שזוגות רבים ממוצאים ועדות שונים בוחרים לחגוג את האירוע גם כן.

ניתן לכתוב מאמרים רבים על החינה המרוקאית הלוא היא החינה המפוארת ביותר. את החינה לא חוגגים רק בעדה המרוקאית אלא גם אצל עדות שונות של יוצאי הארצות הצפון אפריקאיות כמו תוניס ואלג'יר. יש משהו בחינה המרוקאית ההופך אותה לחינה הידועה והמיוחדת ביותר. החינה המרוקאית ידועה באירוע החגיגה שלה שמגיע לשיאים חדשים של שמחה ובהתייחסות הבלתי מתפשרת אל החתן והכלה.

הצוות שלכם עובד ללא הרף, לומדים נושאים חדשים, עוברים סדנאות ונותנים מענה ללקוחות בצורה הטובה ביותר. אתם חושבים שהגיע הזמן וצריך לפנק אותם, להשקיע ולהעלות את המוטיבציה שלהם? מצוין! במאמר הבא אספר לכם על רעיון נפלא ליום גיבוש צוותי. יום שיזכיר לעובדים שלכם שאתם מעריכים את כל העבודה הקשה שהם עושים עבור החברה, יום גיבוש שישלב המון צחוק ביחד עם יצירה ויגרום לצוות לחוש מוערך, לחזור לעבודה ולהיות טובים יותר.

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!