27
ו, מאי
0 פרסומים אחרונים

עוד במדור

אם לא הייתם מעולם בטקס חינה אך מעוניינים לערוך אחד כזה, מצפה לכם חוויה חדשה ומסעירה. חשוב לציין שכיום, לא רק העדות שחוגגות חינה לפי המסורת בוחרות לערוך אירוע כזה. חינה היא מנהג המאופיין אצל עדות של יוצאי צפון אפריקה כמו מרוקו, אלג'יר, תוניס ועוד. טקס החינה הוא כל כך שמח ומוצלח שזוגות רבים ממוצאים ועדות שונים בוחרים לחגוג את האירוע גם כן.

ניתן לכתוב מאמרים רבים על החינה המרוקאית הלוא היא החינה המפוארת ביותר. את החינה לא חוגגים רק בעדה המרוקאית אלא גם אצל עדות שונות של יוצאי הארצות הצפון אפריקאיות כמו תוניס ואלג'יר. יש משהו בחינה המרוקאית ההופך אותה לחינה הידועה והמיוחדת ביותר. החינה המרוקאית ידועה באירוע החגיגה שלה שמגיע לשיאים חדשים של שמחה ובהתייחסות הבלתי מתפשרת אל החתן והכלה.

הצוות שלכם עובד ללא הרף, לומדים נושאים חדשים, עוברים סדנאות ונותנים מענה ללקוחות בצורה הטובה ביותר. אתם חושבים שהגיע הזמן וצריך לפנק אותם, להשקיע ולהעלות את המוטיבציה שלהם? מצוין! במאמר הבא אספר לכם על רעיון נפלא ליום גיבוש צוותי. יום שיזכיר לעובדים שלכם שאתם מעריכים את כל העבודה הקשה שהם עושים עבור החברה, יום גיבוש שישלב המון צחוק ביחד עם יצירה ויגרום לצוות לחוש מוערך, לחזור לעבודה ולהיות טובים יותר.

לכל דפיברילטור מחיר משלו ולכל דפיברילטור יש חשיבות עליונה, זה אומנם לפעמים נראה כמו מחיר יקר כי מדובר לפעמים בכמה אלפי דולרים ונכון שלפעמים גם צריך לעבור איזו הכנה לפני זה שגם היא עולה כסף אבל מה אנחנו מקבלים בתמורה?

מי צריך תיק עזרה ראשונה, מה יש בתוך התיק, איפה מאכסנים אותו ואיך אני אדע אם הוא מתאים לי? תיקי עזרה ראשונה יכולים להתאים לכל אחד ואחת. התיקים האלה מתאימים לעסקים גדולים ולעסקים קטנים, מתאימים למוסדות ציבוריים ותחבורה הציבורית, מתאים לבתים גדולים ובניינים ומתאימים לבית הממוצע, כל אחד יכול למצוא שימוש בתיק כמו תיק עזרה ראשונה מפני שאין לעולם לדעת מתי ואיפה נצטרך את מה שיש בפנים.

קורס עזרה ראשונה מכיל בתוכו כל מה שאתם צריכים לדעת כדי להעניק עזרה ראשונה בעת הנחוצה. כאשר חס וחלילה יקרה משהו ואתם תהיו בעזור אתם תהפכו אוטומטית לכלי במקום לקורבן, כלי שבאמצעותו תוכלו להעניק לנפגע או החולה טיפול ראשוני שיכול להפחית את הכאב, טיפול שיכול להוריד מחומרת הפציעה לטווח הקצר והארוך וטיפול שיכול אפילו להציל חיים.

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!