06
ד, יול
1 פרסומים אחרונים

הכותרות המובילות במדור בריכות שחיה

הכי כיף זו בריכת שחיה בבית, אתם חוזרים מהעבודה או עושים מסיבה והבריכה הופכת בן רגע להיות מרכז העניינים. לבנות בריכת שחיה ואני ממש לא מתכוון לאלו העשויות PVC זה עניין למקצוענים. החל מתהליך התכנון ועד לביצוע בפועל, חברת שמתמחה בתחום בניית בריכות שחיה חייבת להיות מקצועית ובעלת ניסן אחרת אתם עלים למצוא את עצמכם עם בריכה במרכז החצר שלכם מבלי יכולת ליהנות ממנה כי יש לה בעיה כזו או אחרת. לכן יש חשיבות גבוה לבחור בחברה מקצועית בעלת ניסיון וותק מוכח של בניית בריכות שחיה, בנוסף במידה ואתם לפני בניית בית חדש חשוב לשלב כבר בתוכניות האדריכליות את בניית בריכות שחיה.

 

הבריכות של פעם הן לא הבריכות של היום

עד לפני שנים מספר בניית בריכות שחיה הייתה נחלתם של העשירים, בעלי הבתים הפרטיים אולם התפתחות הטכנולוגיה וההתקדמות הכלכלית הביאה את בניית בריכות שחיה אתל בתיהם של כולם, אולי לא באמת כולם אך גם אלו שאינם עשירים ופחות מאמידים יכולים להרשות לעצמם כיום להתקין בריכת שחייה בבית שלהם בחצר או בגינה. מגוון הסגנונות וחומרי הגלם מאפשרים התאמה מושלמת של בריכת השחיה אל התקציב שלכם ואל תנאי השטח המוכתבים בפועל. מבין מגוון הסגנונות תוכלו לבחור בין בריכות בטון, בריכות פיברגלס, בריכות PVC, התקנות עיליות או התקנות שקועות, בסופו של יום חשוב מאוד לקבל החלטה לגבי סוג הבריכה וההתקנה המתאים לכם לאחר התייעצות עם בעל מקצוע מיומן.

תהליך הקמת הבריכה כולל את האלמנטים הבאים:

  • הכרת השטח המיועד - אי אפשר לבצע בניית בריכות שחיה לפני שבעל המקצוע ראה ובחן את השטח, רק ככה ניתן להחליט איזו בריכה מתאימה לכם.
  • מדידות - ביצוע המדידות הוא עניין קריטי, שגיאה במידות יכולה למנוע מהבריכה להתאים לשטח שלכם, לכן חובה על בעל המקצוע לקחת מידות ולקחת אחריות על המידות שלקח.
  • בחירת סוג התקנה - סוג ההתקנה מתייחס להתקנה עילית כלומר מעל פני הקרקע ולהתקנה שקוע שמצריכה חפירה באדמה. לרוב התקנה שקועה כרוכה ביותר הוצאות ומשאבים.
  • בחירת סוג הבריכה - כאמור יש מגוון סוגי בריכות, בריכות בטון, בריכות פיברגלס, PVC ועץ. התאמת חומר הגלם תשטח היא אידיאלית אך לעיתים מגבלת התקציב תשפיע על הבחירה.
  • ביצוע ההתקנה בפועל  - ביצוע ההתקנה מחייב פיקוח, בין אם זו התקנה עילית ובמיוחד אם זו התקנה שקועה. ודאו שיש פיקוח על ההתקנה כדי שהכל יתנהל כשורה.

 

תהליך הקמת בריכת שחיה

כפי שציינו בניית בריכות שחיה מחייבת מקצועיות ומיומנות של החברה המבצעת, יתרה מכך, על החברה מוטלת האחריות לספק את בעלי המקצוע המיומנים שיבדקו ויחליטו לגבי סוג ואופי הבריכה שאתם עתידים להקים, גם אם יש דרישה אדריכלית לסוג וצורת הבריכה עדיין מוטלת על בעל המקצוע לבחון ולהחליט אם אכן זו באמת הבריכה ואופן ההתקנה שמתאימים לכם. בתום הבדיקה יומצאו הנחיות ותוכניות של בניית בריכות שחיה מפורטות על מנת שהביצוע יהיה נכון ומתאים. לרוב בריכות בטון הן אלו הבריכות האיכותיות ובעלות אורך החיים הגדול ביותר אלו בריכות שמיוצרות בזמן אמת בשטח המיועד, להבדיל מבריכות מתועשות המיוצרות במפעל כגון בריכות עם דפנות פלדה או בריכות פיברגלס.

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!