22
ש, פבר
0 פרסומים אחרונים

מעלית לבניין יש לכם אבל מעלית לטלויזיה יש לכם?

מוצרי חשמל

הגדרות טקסט

בכל בניין יש מעלית שמעלה ומורידה את דיירי הבניין אורחיהם אבל באף דירה בבניין אין מעלית לטלויזיה נכון? אתם בטח שואלים מדוע שתצטרכו מעלית כזאת הרי שהטלויזיה נשארת בבית והיא לא יורדת ועולה כל היום אבל אתם מתבלבלים, אין הכוונה למעלית שכזאת כמובן אלא מדובר במתקן שאליו מחברים את הטלוזיה והוא משמש כמעמד חשמלי לטלויזיה ובכך ניתן לחבר את הטלויזיה לתקרה או לחברה אותה לרהיט והטלויזיה תוכל לרדת מהתקרה או לעלות מתוך רהיט, דבר שיהפוך את כל חווית הצפייה לאירוע מרגש יותר והעיצוב יראה פשוט מדהים.

 

מעלית לטלויזיה היא מותרות ואותה מתקינים בעלי מקצוע ונכון שרואים אותה בדרך עלל בבתים מעוצבים יותר ויותר לכיוון של בתי יוקרה אבל בגלל ירידת המחירים ניתן לראות אותה כיום יותר ויתר בבתים ממוצעים ובמשרדים כי העיצוב שלה הוא פשוט מרהיב ויש לה גם יתרון משמעותי נוסף והוא החיסכון במקום.

מה היתרון של מעלית לטלויזיה?

מהם היתרונות של מעלית לטלויזיה ולמה כדאי כל כך לבצע התקנה מורכבת שכזאת:

  • מראה ועיצוב - בראש ובראשנה היתרון המרכזי של מוצר כזה הוא העיצוב המרהיב של המתקן. האפקט של כניסה לחדר, משרד או סלון שנראים חפים ממכשיר טלויזיה ואז בלחיצת כפתור נגלה אליכם המסך כאשר הוא יורד כמו נסיך שיורד במדרגות עד שהוא נעצר אל מול עיניכם הוא אפקט עיצובי מרהיב ומנצח. אם בחרתם במעלית מתוך רהיט אז האפקט מדהים לא פחות כי מבלי שום הודעה מוקדמת תצא לכם טלויזיה בנונשלנט מתוך המזנון או מתוך נישת גבס ואתם יעולים רק לדמיין כמה זה יוקרתי ויפה.
  • חיסכון במקום - יתרון מרכזי שני הוא שאין לכם שום צורך ברהיט לטלויזיה ואתם יכולים להינות מרצפה חשופה, קירות חשופים במקרה של מעלית מהתקרה ובמקרה של מעלית מתוך רהיט אתם אולי לא חוסכים מקום ברצפה אבל כן חוסכים את כל המקום של הכבלים שגם הם נסתרים בתוך הרהיט מה שיוצר תחושת נקיון עיצובי ונקיון רסמי.
  • זווית צפייה נרחבת - בנוסף לכל היתרונות שכבר ציינתי חשוב לציין שגם זווית הצפייה היא נוחה ביותר ואם יש לכם עסק שבו אתם רוצים שלכולם תהיה האפשרות לראות את המסך בכל עת כמו עסק בשוק ההון או שדה תעופה או בנק אז באמצעות טלויזיה מהתקרה זה מתאפשר.
  • אחסון ושמירה על המסך - בסיום כל צפייה המסך מתקפל לתוך הנישה שלו או נצמד לתקרה מה שמונע מאבק להצטבר עליו ושומר על המסך לאורך זמן.

לסיכום:

מעלית לטלויזיה היא מוצר פרימיום שהיום ניתן לרכוש גם בבית הממוצע. את המתקן לא מתקינים לבד ויש להזמין מחברה שמעניקה את שירות ההובלה, ההתקנה, האחריות והשירות לטווח ארוך ביחד עם המכירה. מדבור בהרכבה לא פשוטה שכוללת התעסקות עם בנייה, כבלים, חשמל ועוד. לכן פנו עוד היום לייעוץ עם מומחה וראו אם המוצר הזה מתאים לצרכים ולרצונות שלכם.

 

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!