06
ד, יול
1 פרסומים אחרונים

הכותרות המובילות במדור מוצרי חשמל

בכל בניין יש מעלית שמעלה ומורידה את דיירי הבניין אורחיהם אבל באף דירה בבניין אין מעלית לטלויזיה נכון? אתם בטח שואלים מדוע שתצטרכו מעלית כזאת הרי שהטלויזיה נשארת בבית והיא לא יורדת ועולה כל היום אבל אתם מתבלבלים, אין הכוונה למעלית שכזאת כמובן אלא מדובר במתקן שאליו מחברים את הטלוזיה והוא משמש כמעמד חשמלי לטלויזיה ובכך ניתן לחבר את הטלויזיה לתקרה או לחברה אותה לרהיט והטלויזיה תוכל לרדת מהתקרה או לעלות מתוך רהיט, דבר שיהפוך את כל חווית הצפייה לאירוע מרגש יותר והעיצוב יראה פשוט מדהים.

עמוד נירוסטה הוא המעמד החדש לטלויזיה. הוא מעמד מודרני מאוד בעיצוב מאוד יוקרתי, והיום כל אחד יוכל להשיג אותו לסלון שלו. עמוד נירוסטה הוא למעשה רגל ארוכה מנירוסטה שלה כף רגל עם בסיס רחב שמסוגלת לעמוד בעומסים מוגדרים ולייצב את הטלויזיה בצורה הטובה ביותר ולא פחות טוב מקיר.

מעמד לטלויזיה קיים עוד מהימים של הטלויזיות הישנות והטובות היו נראות בצורת קופסה. בעבר היו טלויזיות מאוד כבדות וגדולות שכל מי שנולד לפני 1990 עוד זוכר, כל טלויזיה כזאת שקלה המון אבל הצורה שלה אפשרה לה להיות מונחת כיחידה נפרדת על המזנון בסלון כי היה לה שטח תחתון רחב ויציב מאוד.

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!