06
ד, יול
1 פרסומים אחרונים

עידן חדש של פרגולות

פרגולות

הגדרות טקסט

פרגולות מיוצרות מכל מיני לוחות העשויות מחומרים שונים. כאשר מדברים על פתרון הצללה, אנשים חושבים שמדובר בפרגולה העשויה מלוחות עץ. ובכן, במשך שנים רבות היו מייצרים פרגולות מעץ אך בשנים האחרונות פרגולות העשויות מלוחות אלומיניום מוצאות את עצמן הולכות ומובילות את ענף ההצללה והגידור. ההסבר להצלחה הגדולה של פרגולות אלומיניום ועוד יישומים נוספים המיוצרים מהחומר, הוא המאפיינים והיתרונות הכה רבים של חומר האלומיניום.

פתרון הצללה צריך להעניק הרבה מעבר להצללה טובה. זה נכון שפרגולה מיוצרת בראש ובראשונה על מנת להעניק הצללה מפני קרני השמש החמות אך לא דיי בכך בלבד. פתרון הצללה לוקח חלק גדול בשטחה של החצר, המרפסת או כל שטח אחר ציבורי או עסקי. על מנת להשתלב בשטח כראוי, על החומר להיות בעל מאפיינים המתאימים לתנאי חוץ ולאפשר את עמידות הפרגולה לאורך שנים. נמצא שפרגולות המיוצרות מאלומיניום מעניקות את מרב היתרונות שדרוש מפתרון הצללה על מנת להיות בעל התואר מוצלח. בשורות הבאות אפרט על המאפיינים הייחודיים של לוחות אלומיניום.

היתרונות בהתקנת פרגולה מאלומיניום

פרגולות אלומיניום מעניקות הרבה מעבר למה שנדרש מפתרון הצללה יעיל ואיכותי. פרגולות אלומיניום מיוצרות בסוגים ובסגנונות שונים ומתאימות לכל שטח ושטח. הנה היתרונות הבולטים של פרגולות מאלומיניום:

  1. עמידות: פרגולה צריכה להיות עמידה כיוון שנמצאת תחת תנאי מזג האוויר בכל רגע נתון. לוחות אלומיניום אינם מושפעים כלל ממי הגשם וקרני השמש לכן אינם דוהים, נרקבים או מייצרים קורוזיה. אלומיניום הוא אחד החומרים העמידים ביותר כאשר מדובר בחומר עמיד בפני תנאי אקלים שונים.
  2. גמישות: לאלומיניום יכולות כיפוף מאוד גבוהות. המאפיין הזה מאפשר תכנון וייצור של פרגולות בעיצובים שונים ורבים. כיום מייצרים פרגולות מאלומיניום גם בהזמנה אישית המותאמת לכל שטח ושטח בהתאם לבקשת הלקוח או הלקוחה.
  3. משקל: לוחות אלומיניום אינם שוקלים הרבה בייחוד אם נשווה אותם ללוחות עץ, פיברגלאס וברזל. משקל הפרגולה אינו יוצר עומס וההתקנה של פרגולת האלומיניום נעשית בקלות שאינה מצריכה הכנה מוקדמת.
  4. עלות: בהשוואה ללוחות אחרים, לוחות האלומיניום הם לא רק העמידים ביותר, הם גם המשתלמים ביותר. תהליך הייצור של הפרגולה בגלל מאפייניה הרבים הופך פשוט ומהיר יותר, פרמטר המפחית את עלות הייצור של פתרון ההצללה.
  5. תחזוקה: פרגולות אלומיניום אינן דורשות תחזוקה רבה. את הפרגולה ניתן לנקות באמצעות צינור מים בכל רגע נתון והפרגולה לא תושפע כלל. פרגולות אלומיניום הן יציבות ומחזיקות שנים, אינן דורשות תיקונים או החלפת חלקים באופן קבוע.

זה הזמן להתקין פרגולה חדשה

אפשר לומר שעונת הקיץ כבר אוטוטו כאן. אם עדין אין לכם פתרון הצללה איכותי או שברצונכם להחליף את הישן והשבור, זה הזמן האולטימטיבי להזמין פרגולת אלומיניום מעוצבת בהזמנה אישית. פרגולת אלומיניום תעניק לשטח שלכם מראה חדש, מודרני וכמובן אסתטי. פנו לחברה ותיקה ומקצועית המתמחה בפתרונות הצללה וגידור מעוצבים מאלומיניום. שיהיה לכם קיץ נעים!

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!