06
ד, יול
1 פרסומים אחרונים

צביעה איכותית עם ספריי צבע

עיצוב פנים

הגדרות טקסט

כאשר מדברים על צביעה באמצעות ספריי צבע, הכוונה היא לצביעה שהיא קלה, איכותית ומתאימה להמון אובייקטים שונים. השימוש בספריי צבע יכול לחסוך לנו עלות מיותרת או הזמנה של בעל מקצוע אם נדע כיצד יש להשתמש בספריי הצבע, איזה ספריי הכי מומלץ לקנות ואיפה. בדרך כלל שאנשים שונים מעוניינים לצבוע בשיטת עשה זאת בעצמך, שיטת הצביעה הנבחרת היא השימוש במברשת או רולר ופחית צבע.

לאנשים זו נראית השיטה הנוחה ואולי הרגילה ביותר לצביעה, אך ההפך הוא הנכון. השימוש במברשת צבע ופחית היא השיטה המלכלכת, המעייפת והכי פחות חסכונית. ראשית, כאשר צובעים באמצעות מברשת או רולר, נשארת כמות דיי גדולה של צבע על הכלים והכמות הזו הולכת בעצם לפח. שנית, צביעה באמצעות מברשת מעייפת את פרק כף היד לאורך זמן והכי חשוב, היא אינה מבטיחה צביעה חלקה ושלמה. מצד שני, צביעה באמצעות ספריי צבע היא הרבה יותר ידידותית למשתמש וזה עוד לא הכל. בשורות הבאות אפרט על שלבי צביעה באמצעות ספריי צבע.

כיצד צובעים

ראשית, טרם מתחילים לצבוע אובייקטים שונים באמצעות ספריי צבע, חשוב לוודא שרכשנו את הצבע הנכון. ישנם צבעים המיועדים לצביעת עץ, צביעת ברזל, פלסטיק וכולי. נניח שיש ברשותכם כיסא ישן ומלוכלך שכבר מזמן הייתם יכולים לזרוק אך אינכם יכולים. עם ספריי צבע תוכלו להעניק לרהיט שימוש מחדש. הנה כמה משלבי הצביעה:

  • שלב 1: ראשית יש לנקות את הרהיט לחלוטין. אם נשארו שאריות של הצבע הקודם, עליכם לשייף, לגרד או להסיר את שכבת הצבע שנותרה טרם תצבעו מחדש.
  • שלב 2: בשלב השני לאחר שהסרתם את הצבע הישן לחלוטין, נקו את הכיסא משאריות של שיוף, אבק או כל לכלוך אחר והכינו אותו לשלב הבא.
  • שלב 3: בשלב השלישי עליכם לחשוב כיצד תרצו לצבוע את הרהיט. האם תרצו לצבוע אותו בצבע אחיד, כמה צבעים או אולי תרצו להשתמש בשבלונות. אם הצבע לא יהיה אחיד, עליכם לסמן את החלקים שתרצו לצבוע באמצעות סרטי הדבקה מיוחדים לצביעה ואם לא, בשלב הזה כבר תוכלו להתחיל בצביעה.
  • שלב 4: בשלב הזה אפשר להתחיל לצבוע במידה ורכשתם את ספריי הצבע המתאים לחומר ממנו מיוצר הרהיט. פתחו את ספריי הצבע, החזיקו אותו בזווית של 45 מעלות ובמרחק של מינימום 25 ס"מ מהאובייקט. התחילו להזיז את היד כאשר היא נעה לצד ימין ושמאל בתנועה המחקה את פרי הבננה. צביעה בשיטה זו מוודאת שהצביעה תהיה אחידה ושלמה.  המתינו שהצבע יתייבש( לעתים אפילו 24 שעות), בצעו בקרה על הצבע ואם יש צורך צבעו שנית באותה השיטה. אם אין צורך, תוכלו לרסס את הרהיט בספריי לכה מיוחד להגנה נוספת.

היכן רוכשים את הצבע הנכון?

ספריי צבע איכותי המתאים לצביעת אובייקטים שונים, תמיד מומלץ לרכוש מחברה מקצועית המציעה מגוון ספריי צבע עבור תעשיות וענפים שונים. צבע איכותי יחזיק מעמד שנים רבות ויגן על הרהיט מנזקים.

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!