06
ד, יול
1 פרסומים אחרונים

מה יש בו במתקן שנקרא עמוד נירוסטה שכל כך מושך אותנו?

מוצרי חשמל

הגדרות טקסט

עמוד נירוסטה הוא המעמד החדש לטלויזיה. הוא מעמד מודרני מאוד בעיצוב מאוד יוקרתי, והיום כל אחד יוכל להשיג אותו לסלון שלו. עמוד נירוסטה הוא למעשה רגל ארוכה מנירוסטה שלה כף רגל עם בסיס רחב שמסוגלת לעמוד בעומסים מוגדרים ולייצב את הטלויזיה בצורה הטובה ביותר ולא פחות טוב מקיר.

לכל עמוד נירוסטה יש את היכולות שלו, החל מעמוד נירוסטה נייח ועד למעמד נירוסטה נייד, כל עמוד כזה יכול לשאת עד משקל מסויים ועד גודל מסויים של טלויזיה. דבר אחד בטוח, עם עמודי נירוסטה הבית שלכם יראה מתקדם יותר, מעוצב יותר והעיצוב הוא הרבה יותר טכנולוגי והוא יעשה לכל טלויזיה חסד, גם ליקרות ביותר.

איזה עמוד נירוסטה מתאים לי?

עמוד נירוסטה יכול להגיע בכמה סוגים:

  • עמוד נירוסטה מהתקרה: עמוד נירוסטה מדהים שניתן לראות לא מעט ממנו במשרדים, או מוסדות כמו בנקים וכן הלאה אבל גם בבתי שעוצבו על ידי אדריכילים. זהו עיצוב מאוד נועז לבית וככל שעובר הזמן הוא נהיה יותר אופנתי גם לבתים הפרטיים. ההתקנה היא התקנה של מקצוענים והיתרון הוא שהטלויזיה תלויה באופן מדהים מהתקרה, ניתן גם לסובב אותה, הכבלים נעלימים אל תוך הקיר וגם הטלויזיה בגובה העיניים וכל יושבי הסלון יכולים לצפות בשמחה.  
  • עמוד מהרצפה - עיצוב שהוא נועז יותר אפילו מתלייה מהתקרה ולא בכל מקום נוכל לראות את סוג העמוד הזה. מדובר בעיצוב סופר אופנתי שבו העמוד נירוסטה מקובע לריצפה וזה נראה מאוד נקי ואיכותי. רגל אחת חזקה וצרה מנירוסטה עומדת איתנה מהרצפה ומחזיקה את הטלויזיה. הרבה יותר מעוצב מאשר להניח את הטלויזיה על מזנון וגם הרבה פחות מקום שמבוזבז.
  • עמוד נירוסטה שמחובר גם לרצפה וגם לתקרה - עיצוב סופר ייחודי, אפילו יותר מהשניים הראשונים שממש הולך טוב עם בית מעוצב ונועז. לעמוד כזה הרבה יציבות וכח וניתן לתלות עליו אפילו מכשירים כבדים יותר וכמובן שזה נראה פשוט מדהים.
  • עמוד נייד - מעין עגל ת נירוסטה מעוצבת ויפה אשר עליה תולים את הטלויזיה. היתרון של טלויזיה ניידת הוא כמובן שניתן לאחסן אותה בקלות וניתן להזיז אותה בקלות וכך לנקות את החדר. כמו כן אפשר להעביר אותה למרפסת או לחצר או אפילו לאפסן אותה כשאין בה שימוש וכך ליצור חלל נקי ומאוורר וגם נוסטלגי וללא טלויזיה.

מי מתקין את עמוד הנירוסטה?

בשביל להתקין עמודי נירוסטה בצורה מקצועית אתם צריכים אנשי מקצוע בעלי נסיון רב בהתקנות שכאלה ובכלל כל התקנה שיש בה גם אקסטרה חשיבות לבטיחות עדיף שתתנו למי שמבין שיעשה. היתרון אצלנו שאנו מלווים את הקונה משלב הייעוץ ועד להתקנה בבית הלקוח.  אז קדימה, למה אתם מחכים? הרימו אלינו עוד היום טלפון ואנחנו נקבע שיחת ייעוץ ואתם הולכים להיות מופתעים מאוד ממגוון ההצעות העומדות בפניכם.