27
ו, מאי
0 פרסומים אחרונים

מעמד לטלויזיה חכם יכול לשדרג בית חכם

מוצרי חשמל

הגדרות טקסט

מעמד לטלויזיה קיים עוד מהימים של הטלויזיות הישנות והטובות היו נראות בצורת קופסה. בעבר היו טלויזיות מאוד כבדות וגדולות שכל מי שנולד לפני 1990 עוד זוכר, כל טלויזיה כזאת שקלה המון אבל הצורה שלה אפשרה לה להיות מונחת כיחידה נפרדת על המזנון בסלון כי היה לה שטח תחתון רחב ויציב מאוד.

מאז שעברנו לטלויזיות פלזמה ולאחר מכן לטלויזיות LCD הטלויזיות נהיו דקות מאוד וכבר לא היה ניתן להעמידן כיחידה אחת והטלויזות האלה מגיעות תמיד עם רגל שמחברת חיצונית לגוף ויש לה חלק תחתון רחב ויציב, ללא רגל הטלויזיה לא יכולה לעמוד.
כבר אז היו מעמדי זרועות לטלויזיה אבל רק טלויזיות קטנות יחסית היו ניתנות לתלייה על הקיר לעומת היום שעם מעמד לטלויזיה אפשר לתלות כל גודל של טלויזיה עד הגדולה ביותר.
היום יש בשוק זרועות טלויזיה, יש מעמדים לטלויזיה מהריצפה אבל מה שהופך באמת מעמד טלויזיה למיוחד וחכם הוא חשמל. יש היום דגמים חשמליים שהופכים את הבית לחכם! אז למה להסתפק במעמד פשוט או זרוע טלויזיה רגילה אם אפשק לקבל זרוע חשמלית שזזה לכל כיוון בלחיצת כפתור, או מעמד לטלויזיה מהתקרה שהטלויזיה למעשה בלתי נראית כאשר היא לא בשימוש.

איזה מעמד לטלויזיה חכם יש בשוק?

מעמד לטלויזיה של בית חכם יהיה אחד משני הסוגים הבאים:

  1. מעמד מעלית ספר מהתקרה - זהו מעמד מיוחד מאוד לטלויזיה שבאמצעותו מחברים את הטלויזיה לתקרה ובלחיצת כפתור הטלויזיה תרד בצורה חלקה ומודרנית עד שהיא תתיצב אל מול עינינו. הטלויזיה יורדת בצורה שמזכירה הפיכת עמוד בספר ועל כן שמו של המעמד - מעלית ספר. למעמד לטלויזיה הזה מכינים מראש נישה יפה בקיר וכשהיא סגורה לא רואים את הטלויזיה שכן היא צמודה לתקרה או אפילו שקועה בתקרה. זה נראה מדהים, זה חוסך הרבה מקום, זה כיף ופינוק גדול לפתוח את הטליוזיה וזה בהחלט הופך את הבית שלכם לחכם יותר.
  2. מעמד לטלויזיה זרוע חשמלית - תארו לכם שיש לכם טלויזיה תלויה על זרוע שמחוברת לקיר אנכי בסלון. אתם יושבים על הספה ובלחיצת כפתור הטלויזיה הולכת קדימה ואחורה, ימינה ושמאלה ואפילו בזווית למעלה ולמטה. מעמד מדהים ומפנק.

איפה מתקינים מעמד לטלויזיה חכם ומי מתקין?

את מעמדים לטלויזיה בבית חכם יתקין עבורכם מישהו מקצוען ובעל נסיון. מתקן חשמלי עדיף לתת למישהו בעל נסיון להתקין וגם לבדוק לפני שמזמינים שהמתקן מגיע עם אחריות ושירות עד הבית במקרה של תקלה. אנו רוצים שבסופו של דבר תהנו מהמעד לטלויזיה להרבה שנים ולא תצטרכו כבר לאחר הקניה להתעסק עם תקלות ותיקונים. מומלץ לערוך מיני בדק בית ולפני שיוצאים למסע קניות בדקו איפה אתם רוצים לתלות את המעמד, איזה קירות פנויים לכם, מה ההעדפות שלכם מבחינת מקום בבית וגם מה התקציב שיש לכם לרכישת מעמד לטלויזיה.