27
ו, מאי
0 פרסומים אחרונים

פרגולה לכל השנה

בית וגן

הגדרות טקסט

פתרונות הצללה בשנים האחרונות מתפתחים בדיוק כמו כל שאר הענפים. ישנן טכנולוגיות ייצור מיוחדות ויעילות המקצרות את תהליכי הייצור ובשילוב עם החומרים הנכונים, ניתן לייצר פרגולות שונות בקלות ובמהירות. זהו הזמן הטוב ביותר להזמין פתרון הצללה חדש כאשר אפשר בקלות להרגיש את סופו של החורף ואת בוא האביב. בזמן הזה, הזמנת פרגולה מאלומיניום תוכל להעניק לכם גם הגנה מפני הגשמים שנותרו וגם להכין את החצר או את המרפסת לקיץ הקרוב.

מי שנהנה מאוד לשבת בחצר או במרפסת שלו באופן קבוע, וודאי יצטרך פתרון הצללה על מנת לעשות זאת. ישנם המון פתרונות הצללה בענף אך אם כבר מזמינים פתרון חדש, מומלץ שיוכל לשרת אותנו למשך שנים רבות ואם אפשר, עם כמה שפחות תחזוקה. ובכן, ישנה סיבה שבגללה פרגולות אלומיניום נחשבות כיום לפתרון המוביל בענף ההצללה והגידור, לפרגולות אלומיניום יש את מרב המאפיינים המתאימים ביותר לתנאי חוץ. על מנת להחזיק מעמד ולהישאר יציבה, על פרגולה להיות מיוצרת מהחומר המתאים. עם השנים, יותר ויותר אנשים מבינים שפרגולה מאלומיניום היא המשתלמת ביותר.

מאפייני פרגולה מאלומיניום

חלק מהאנשים מעדיפים להזמין פרגולה המעוצבת באופן אישי. פרגולות אלומיניום עקב המאפיינים שלהן, מעניקות את האופציה הזו וכמובן שעוד יתרונות נוספים, הנה כמה:

  1. כיפוף: המאפיין שמעניק ליצרנים ולמעצבים את האפשרות לייצר סוגים וסגנונות שונים של פרגולות היא יכולת הכיפוף הגבוהה של לוחות האלומיניום. את הפרגולות ניתן להזמין בגוונים שונים וכמובן מסוגים שונים. בין הסוגים נוכל למצוא פרגולות אלומיניום על עמודים, פרגולות אלומיניום תלויות ואת הדור החדש של פרגולות האלומיניום שהן לא אחרות מאשר הפרגולות החשמליות.
  2. עמידות: פרגולה מאלומיניום אינה מושפעת בשום צורה מתנאי מזג האוויר השונים. לוחות אלומיניום אינם רגישים לקרני ה-UV של השמש, הם אינם סופחים מים ולכן אינם יוצרים ריקבון, קורוזיה או מחלידים לאורך זמן. פתרון הצללה מוכרח להיות מותאם לתנאי אקלים וגם לקיצוניים ביותר.
  3. תחזוקה: פרגולה מאלומיניום על כל סוגיה השונים, אינה מצריכה תחזוקה שוטפת. את בדיקתה וחיזוקה של הפרגולה ניתן לבצע פעם בשנה, מומלץ טרם עונת החורף על מנת לוודא שהיא אכן יציבה. את לוחות האלומיניום ניתן לנקות בקלות באמצעות מים וסבון בלבד.
  4. אסתטיקה: קשה מאוד להתווכח על המראה של פרגולות אלומיניום. ראשית, הן יודעות להתאים את עצמן לכל שטח ושטח ושנית, הן מעניקות לשטחים השונים ללא יוצא מן הכלל מראה אסתטי, מושך ועדכני.

איזו פרגולה מתאימה לשטח שלי

על מנת להבין איזו פרגולה מבין הסוגים השונים היא זו המתאימה לשטח שלכם, כדאי לפנות לאחת החברות הוותיקות ביותר בענף שתחום ההתמחות שלה הוא פתרונות הצללה וגידור מלוחות אלומיניום. אנשי הצוות יעניקו ייעוץ והכוונה על בסיס המאפיינים של המבנה כמו הסגנון, הגודל וכמובן המראה העיצובי. פרגולות אלומיניום על סוגיהן השונים הן פתרון ההצללה העמיד והאסתטי ביותר.