06
ד, יול
1 פרסומים אחרונים

האם אנחנו באמת זקוקים לכספת ביתית

בית וגן

הגדרות טקסט

במאמר הבא ננסה להבין האם באמת אנשים פרטיים זקוקים לכספת ביתית או שזהו טרנד שיחלוף במהרה. ובכן, אם יש ברשותכם חפצים שמאוד יקרים ללבכם בוודאי לא תרצו שיקרה להם משהו. ישנם כל מיני סוגים של רכוש יקר ערך. לחלק מהאנשים יהיו תכשיטים שעוברים מדור לדור וקיבלו בירושה וחלק מהאנשים יחזיקו בבית מסמכים מאוד חשובים הקשורים ללקוחות או שקשורים אליהם שלא היו רוצים שיפלו אל הידיים הלא נכונות.

ישנם אנשים המחזיקים בבית כסף אם כי לא הספיקו ללכת לבנק באותו היום או שפשוט לא מעוניינים להפקיד את הכסף שלהם ולהפסיד המון על ההפקדה. יכול להיות שיש ברשותכם כלי נשק ברישיון ואתם חייבים שיהיה הרחק מהישג ידם של הילדים או  של כל אדם אחר שאינו מורשה לגעת בכלי הנשק. אז ישנם המון סוגים של רכוש שזקוק להגנה. לצערנו הרב, גנבים ופורעי חוק תמיד קיימים ובנוסף הם גם יודעים היכן לחפש. אם תרצו להיות רגועים ולדעת שהרכוש שלכם מוגן בכל עת, בין אם אתם בבית או לא, מומלץ מאוד שתרכשו כספת ביתית איכותית.

איך בוחרים כספת נכונה?

אם יצאתם לרכוש כספת ביתית ובאמת שאין לכם שום מושג בתחום הכספות, השורות הבאות יספרו לכם במה חשוב להתמקד. ישנם המון סוגים של כספות ביתיות וכמובן שתרצו עבורכם את ההגנה הטובה ביותר אם כבר אתם רוכשים כספת. רצוי להבין טרם הרכישה מהו הגודל הרצוי של הכספת ומהי התכולה שהולכת להיכנס אליה כיוון שישנן כספות מיוחדות לנשק, כספות מיוחדות למסמכים וכספות מיוחדות לסוגים שונים של רכוש. דבר שני שתרצו להבין הוא מה  יהיה המנגנון הנוח והטוב ביותר עבורכם לנעילת הכספת הביתית. ישנן כספות שננעלות על ידי מפתח אך אם אתם הטיפוס המאבד, אולי כדאי שתרכשו כספת הננעלת על ידי קוד סודי מיוחד שיהיה ידוע רק לכם. ישנם מנגנונים מכניים ומנגנונים שמוסיפים להם מלכודות המרימות משמעותית את רמת ההגנה של הכספת. בעצם הכל מסתכם במנגנון שיהיה לכם נוח ויהיה איכותי מספיק על מנת שיוכל לעמוד איתן בפני ניסיונות פריצה וגנבה שונים, הרי זו המטרה בסופו של דבר. ישנן כספות ביתיות בגדלים ובמשקלים שונים. ניתן לעגן את הכספת לקיר, לרצפה ואף להסתיר אותה במקומות שונים. דבר נוסף שמאוד חשוב לדעת הוא שמשקל הכספת אינו מעיד על יכולת ההגנה שלה ורק תורם לעובדה שיהיה בלתי אפשרי לגנוב את הכספת אך לא בוודאות יהיה קשה לפרוץ אותה.

השקיעו במוצר איכותי וטוב

אם כבר אתם רוכשים כספת ביתית כי ברצונכם להגן על תכולה שיקרה כל כך ללבכם, השקיעו בה. ככל שכספת תהיה איכותית יותר כך היא תדרוש כמה שפחות תחזוקה ותתקלקל פחות והכי חשוב, כך היא תגן על הרכוש שלכם בצורה טובה יותר ותעמוד חזקה בפני ניסיונות פריצה, אין זה משנה באיזו דרך ינסו לפרוץ אותה.