06
ד, יול
1 פרסומים אחרונים

איך לבחור תיק גב?

אופנה

הגדרות טקסט

תיקי גב מיוצרים בסגנונות שונים ועבור מטרות שונות. אם כך איך נבחר את תיק הגב שאנחנו צריכים? ראשית נבין מהי המטרה שלנו. בתיק גב אפשר לשאת כמות גדולה של חפצים המשמשים אותנו ביום יום ולאירועים שונים אך לא תמיד. כיום ישנם תיקי גב קטנים ומעוצבים שלא ממש אפשר להכניס אליהם יותר מדי. אם אתם זוכרים, בסדרות אמריקאיות ישנות, התלמידים בבתי הספר אינם נראים שנושאים תיקי גב.

בתקופה ההיא,  התלמידים נראים שמחזיקים את כל הספרים והמחברות שלהם בידיים כאשר עוברים משיעור לשיעור. כיום המצב הוא הפוך לחלוטין כאשר ילדים מגיעים לבית הספר עם תיק גב עצום המונח על גבי טרולי והם מושכים אותו כפי שמושכים מזוודה בשדה התעופה. או שמספר הדברים שצריך לקחת לבית הספר גדל, או שזו פשוט הגזמה. למרות שתיקי גב הם בדרך כלל נוחים מאוד כיוון שהגב שלנו מצליח לשאת אותם כאשר המשקל שלהם מתפרס על כל הגב, אם התיק יהיה כבד מדי, הנוחות שבסחיבתו לא תוכל יותר לבוא לידי ביטוי.

סוגים שונים של תיקי גב

תיקי גב ותיקים באופן כללי הם חלק מטרנד אפנתי שמשתנה בקצב מהיר. תיק ללא ספק יכול להוסיף להופעה שלנו ואף להגדיר את הסגנון שלנו. תיקי גב לנשים כמו גם לגברים, ילדים וסטודנטים מיוצרים על ידי חברות רבות המנסות להביע אופי עיצובי אפנתי. הנה כמה דוגמאות לסוגים שונים של תיקי גב:

  • תיקי גב לטיול: תיקי גב בראשית דרכם יוצרו על מנת שאנשים יוכלו לשאת כמות גדולה של חפצים. ישנן חברות כמו "למטייל" וחברות נוספות המייצרות תיקים מיוחדים לטיולים הכוללים הליכות וטרקים ממושכים. תיקים אלו יכולים יכולים להכיל חפצים המגיעים למעל 20 ק"ג. תיקים אלו מיועדים עבור אנשים שיוצאים לטיולים ארוכי טווח בהם זזים בקצב מהיר ממקום למקום. אנשים כאלו זקוקים לתיק שיכיל בתוכו ציוד מינימלי שצריכים ביום יום.
  • תיקי בית ספר/אוניברסיטה: תיקים אלו מיוצרים על מנת שתלמידים וסטודנטים יוכלו לקחת את כל הספרים והמחברות שהם צריכים ליום הלימודים שלעתים ארוך במיוחד. ישנם תיקים גדולים יותר וגדולים פחות ואף תיקים בהם יש מקום מיוחד למחשבים ניידים.
  • תיקים טרנדיים מעוצבים: תיקי גב מייצרים גם בעיצובים טרנדיים. לצורך הדוגמה, תיקי שק שהיו פופולריים בשנות השמונים חוזרים כיום בגדלים ובהדפסים שונים. ישנן נשים שנהנות ללכת עם תיק גב באופן כללי והם תרכשנה תיק יפה ומסוגנן שמתאים לתלבושות שונות ללא קשר ללימודים, עבודה או טיול.

מחירים שווים

בעבר תיקי גב איכותיים היו עולים לא מעט. כיום בעקבות רשת האינטרנט, ניתן להזמין איזה סוג של תיק גב שמוצא חן בעיננו בלי לשלם סכומי עתק. תיקי גב מיוצרים מחומרים שונים כמו עור, פרווה סינתטית, בד, ניילון וכמובן מוצעים בצבעים, גוונים ועיצובים שונים. כל שעלינו לעשות הוא להתבונן בקטלוגים שונים ברחבי הרשת ולבחור את התיק שמוצא חן בעיננו, קיים היצע גדול מאוד.