16
ג, אוג
0 פרסומים אחרונים

תיקי גב לנשים וכל הטרנדים החמים של קיץ 2017

אופנה

הגדרות טקסט

גם השנה הולכות ומגיעות קולקציות חדשות של תיקי גב לנשים ועוד אביזרי אופנה רבים לארץ. הם מגיעות קצת לפני פסח ואי אפשר לראות את הרצפה מרוב שישי סחורה חדשה בשוק. אם קרה לך פעם שהתבלבלת ולא הבנת האם החנות שאת קונה ממנה מוכרת דגמים של נה שעברה או שמזכירים לך דגמים מהשנה שעברה את לא לבד, לא כל חנות יודעת להביא את הטרנדים החדשים של השנה ויש כאלו שממחזרים עד שיוצא איזה להיט ואז כולם מתלבשים עליו.

אני אנסה לעשות לך קצת סדר בכל מה שקשור במילה חדש וכך תוכלי ללכת בראש מעט יותר שקט לקנייה הבאה שלך. תיקי גב לנשים הם מוצר לוהט שמגיע אלינו בכל שנה בהמוניו. בשנה שעברה ראינו המון תיקים דמויי עור עם ניטים ופרנזים כאשר אלו שהלכו הכי הרבה היו התיקים שהתלבשו על הצורה הקלסית של תיק ללימודים.

אז מה יהיו תיקי גב לנשים שבכל זאת שווה לשים לב אליהם?

תיקי גב לנשים שכדאי לשים לב אליהם יהיו קודם כל שלושת הדגמים הבאים:

  1. תיק גב דמוי עור - תיק גב מהמם כי הוא בדרך כלל שכפול מדויק של הדגמים שעולים אלפי שקלים של מיטב המעצבים בעולם. היום השוק מציע לנו תיקי מעצבים במחיר של 100 שקלים בערך וזה עדיף בהרבה מאשר לקנות תיק מאוד יקר שכן האופנה חולפת ומתחלפת ואז את נתקעת עם חור בכיס ותיק שעשה את שלו. קני לך כמה תיקי גב מעור לא אמיתי ותאמיני לי שתהיי מאושרת לא פחות כי איכות החומרים הסינתטיים עלתה לרמה גבוהה מאוד לאחרונה.
  2. תיק גב אולדסקול - תיק גב שנראה כמו התיקים של שנות החמישים רק אופנתי, מגיע גם כן מדמוי עור. מדובר בתיק שיש לו בקדימה שתי רצועות עור שמזכירות שלייקס והוא בדרך כלל מרובע מאוד. תיק שהוא להיט מסוף השנה שעברה והוא הולך להיות חזק גם השנה.
  3. תיק גב משוגע עם ניטים - כל תיקי גב לנשים שהם צבעוניים עם ניטים, פרנזים וצבעים משוגעים או לחלופין מודבר או תפור עליהם המון פצ'ים. כן, יש כאלו שאוהבות את זה מפוצץ בקשקושים ומעצבים לקחו את זה למקום שזה גם יראה אופנתי. רק תזהרו מכאלו שנראים כמו שוק ואין קשר בין הפצ'ים למציאות.

איזה צבעים נראה השנה?

תיקי גב לנשים הכי הולכים בשחור אפילו בקיץ אבל צבעים נוספים שנראה השנה יהיו האפור בהיר, צהוב, כחול בהיר וחום. אלו צבעים שתמיד הולכים אבל השנה גם בקיץ השחור אמור לשלוט בשילוב עם ניטים קיציים ופרנזים. אני מדבר על תיקי גב לנשים ומה שיתן לזה קונטרה יהיו תיקי ים צבעוניים מקש עם מראה אותנטי. כשמדובר בתיקי גב השחור שולט וכך גם בקיץ השנה.

לסיכום: מומלץ לרכוש במקום שיציע מגוון, שיציע מחירים נוחים וכמובן שיראה לכם שיקי.
אל תוציאו אלפי  שקלים ורכשו מספר דגמים לגיוון, כי אל תשכחו שאופנות חולפות והכסף לא חוזר, אז במקום לקנות תיק אחד יקר תקנו כמה תיקי גב לנשים ותהנו יותר.