06
ד, יול
1 פרסומים אחרונים

צביעת הרכב עם חומרים איכותיים

פנאי

הגדרות טקסט

אין זה משנה אם אתם מעוניינים לרענן את צבע הרכב בעצמכם או שאתם נותנים לבעל מקצוע לעשות זאת עבורכם. בכל סיטואציה עליכם לוודא(הגיוני יותר כאשר אתם מעוניינים לצבוע בעצמכם) שהחומרים אותם אתם רוכשים הם הטובים ביותר לצביעתה המחודשת של המכונית. אנשי מקצוע מומחים וותיקים בדרך כלל משתמשים בחומרים הטובים ביותר כאשר הם רוכשים אותם מחברות המייצרות חומרים איכותיים לתעשיית הרכב.

מיותר לצבוע את הרכב מחדש על ידי שימוש בחומרים פחות איכותיים מפני שהצבע לא יצליח להחזיק זמן רב ולהעניק לפח הרכב את ההגנה הדרושה. ישנן כל מיני סיבות לצביעת רכבים מחדש. יכול להיות שהרכב עבר תאונה וכתוצאה מכך ירד חלק נכבד מצבע הרכב. סיבה נוספת היא דהייה על ידי קרני השמש, כתמים שונים וחומציים הנמצאים על גביו, שריטות שנעשו על ידי כלי רכב אחרים ועוד. לא מעוניינים למסור את הרכב לאיש מקצוע ולחסוך בעלות הצביעה, עליכם להבין כיצד בדיוק יש לצבוע ובאילו חומרים מיוחדים יש להשתמש.

חומרים לתעשיית הרכב

תעשיית הרכב היא גדולה במיוחד וישנם מוצרים המיועדים לצביעה, לתיקון ולטיפול כללי ברכבים שונים. אם הרכב שלכם עבר תאונה, לא ניתן לצבוע אותו טרם הפח מתוקן. רכב צובעים כאשר הוא תקין ונקי משאריות של תיקונים ולכלוך. הנה כמה דוגמאות לחומרים איכותיים עבור תעשיית הרכב:

  • חומרי איטום: ישנם סוגים שונים של חומרי איטום בענף הרכב. ישנו חומר איטום הממלא את הפח כאשר נפגע וצריך ליישר אותו חזרה טרם צביעה מחודשת. חומר זה נקרא שפכטל לרכב. ישנם חומרי איטום לצמיגים, חומרי איטום ובידוד המשפיעים על הסאונד ברכב ועוד.
  • צבע: צבע לרכב מוכרח להיות בעל מאפיינים מסוימים וכמובן איכותי ומתאים. המטרה של צבע איכותי הוא להגן על פח הרכב לאורך תקופות ארוכות מפני נזקים ומזיקים שונים. כמו שאתם וודאי יודעים, רוב הרכבים נמצאים רוב הזמן תחת תנאי מזג האוויר השונים. צבע הרכב לאורך זמן עלול לדהות, עלול לקבל שריטות וכמובן עלול להיפגע מחומרים חומציים כמו לשלשת ציפורים שיוצרת כתמים מכוערים שקשה במיוחד להסיר. ישנם צבעים מצוינים שיכולים להעניק עמידות טובה במיוחד.
  • מקשה לכה: מקשה לכה היא סוג של לכה המעורבבת עם חומר מקשה על מנת לקבל חוזק גבוה במיוחד. מקשה לכה מתאימה לכל סוגי הרכבים כמו גם לחלקים שונים על גבי הרכב. הספריי מעניק הגנה מפני שריטות, עמידה בפני קרני ה-UV של השמש, היא אינה מחלידה, מתייבשת במהירות ופשוטה להברקה ולפוליש.

היכן רוכשים ציוד איכותי

ציוד איכותי המתאים במיוחד עבור צביעת רכבים מומלץ לקנות אצל ספק מורשה המציע מגוון רחב של מוצרים מיוחדים לתעשיית הרכב באופן ספציפי. כמובן שניתן לרכוש ציוד צביעה או כל ציוד אחר לרכב במקומות      נוספים אך לא תוכלו לקבל רמת גימור וודאית. אם כבר צובעים את הרכב מחדש, עשו זאת כמו שצריך!