06
ד, יול
1 פרסומים אחרונים

מומנט ההפתעה של מעלית תקרה

פנאי

הגדרות טקסט

לכל אוהבי הטכנולוגיה מביניכם הנהנים לשדרג ולהתקדם עם המצאות חדשות שיוצאות לשוק כל יום מחדש, המאמר הבא הוא עבורכם. בשנים האחרונות מוצר הנקרא מעלית תקרה צובר תאוצה בבתים ובמשרדים רבים. להמצאה פופולרית זו ישנם הרבה יתרונות מעבר לעובדה הברורה, זה פשוט מדליק! מסך הטלוויזיה לאט לאט מאבד את מקומו שהיה שנים רבות התפקיד המרכזי בבית.

מסכי הטלוויזיה ברוב הבתים היו ממוקמים באמצע הסלון ובאופן טבעי כולם היו מתאספים שם וצופים בטלוויזיה. כיום, אנשים רבים מעדיפים שמסך הטלוויזיה לא יתפוס את התפקיד המרכזי בבית ולכן מיקום הטלוויזיה השתנה. המסך כבר אינו מכתיב את עיצוב הסלון או חדר השינה. בדרך כלל יש את המיקום המיועד למסך הטלוויזיה ואת כל שאר החדר בונים סביבו. לשמחתנו, גישה זו תעלם בעתיד מן העולם וכבר בהווה אנחנו רואים אנשים מאמצים גישה זו.

מהי מעלית תקרה

אז אתם שואלים את עצמכם מהי בעצם מעלית תקרה, למי היא מיועדת וכיצד פועלת. ובכן, ישנם סוגים שונים של מעליות תקרה והמעליות יכולות להתאים לגדלים שונים של מסכים. את מעלית התקרה אפשר להתקין בכל חדר בין אם זה הסלון, חדר השינה ואף חברות רבות נהנות מיתרונות מעלית התקרה כאשר מתקינות אותה בחדרי ישיבות ומשרדים שונים. היתרון הבולט ביותר של מעלית התקרה הוא כמובן החיסכון במקום. מסך הטלוויזיה אינו שייך לחלוטין לחלל החדר וניתן לנצל את המקום בחדר לדברים שונים שברצונכם לתלות או להתקין. את המעלית לטלוויזיה ניתן להתקין בסוגי תקרות שונות כגון בטון, עץ וגבס. ישנן חברות בענף המייצרות מעליות תקרה במיוחד למידות להם אתם זקוקים. ישנם מנגנונים ידניים וישנם מנגנונים חשמליים. אין צורך להתקין חיפוי מיוחד שמסתיר את הכבלים כמו שהיינו עושים בעבר מכיוון שכל הכבלים מוסתרים בפתח בתקרה יחד עם המסך. ברגע שהמעלית מתחילה לעבוד, רק המסך יורד והכבלים נשארים מוסתרים. יתרון נוסף שיש למעלית התקרה הוא שאם הנכם הורים וברצונכם לשלוט בתכנים בהם צופים הילדים שלכם, כעת זה אפשרי. ישנן מעליות שמגיעות עם שלט רחוק ולכם תהיה הגישה הבלעדית אל מסך הטלוויזיה. דבר נוסף שמאפשרת המעלית לתקרה הוא הגנה ממושכת על מסך הטלוויזיה שלכם. ברגע שסיימתם את הצפייה בטלוויזיה המסך חוזר למקומו ואין סיכוי שיפגע בזמן שהילדים שלכם משחקים בבית בכדור. המנגנון החשמלי של המעלית הוא מנגנון שקט מאוד בניגוד למכשירים חשמליים אחרים.

חווית צפייה שונה

לפני שאסכם, תחשבו שאתם שוכבים במיטה, אתם עייפים והתכנית האהובה עליכם עומדת להתחיל. בלחיצת כפתור אחת מסך הטלוויזיה שלכם יפתח, תסובבו אותו לזווית הנכונה או תלחצו על הקלטה ופשוט תוכלו לנוח, כמה נפלא! מעלית התקרה הופכת את חוויית הצפייה שלנו לטובה, נוחה ומיוחדת יותר כאשר המסך אינו חלק מהחלל המרכזי ואנחנו לא צריכים באופן קבוע לבהות במסך שחור כאשר הוא כבוי. אם ברצונכם לפנק את עצמכם בטכנולוגיה חדשה, רכשו מעלית תקרה ותהנו!