06
ד, יול
1 פרסומים אחרונים

איך לבחור אקדח סיכות?

שיפוצים

הגדרות טקסט

בעבר, בכדי לרפד רהיט אחד, לקח ימים שלמים ועבודה רבה.  אולם היום, עם שימוש באקדח סיכות, ניתן לקבל פעולה חלקה וסימטרית כמעט ללא מאמץ ועלות. משמע, מחירם של הפריטים ירד מכיוון שזמן ייצורם יורד. הריפוד ןהיה מתבצע בעזרת פטיש ומסמרים. וכיוצא מכך מחירם של הרהיטים היו בהתאם. כל נגר יודע שאחד מכלי העבודה המשומשים ביותר והחשובים ביותר הוא אקדח סיכות. אקדח סיכות הינו כלי היכול לבוא בצורות ומגוונות. חלקם מכניים, חלקם חשמליים, וחלקם פנאומטים. שימוש באקדח סיכות הביא לשינויים ושיפורים ניכרים בקרב בנגרים והרפדים. 

כמה סוגים של אקדחי סיכות אפשר להשיג?

כמו שאמרנו קודם, ישנם שלושה סוגים שונים מרכזיים של אקדחי סיכות. חלקם מופעלים על ידי חשמל, חלקם בצורה מכאנית, חלקם מיועדים לסיכות וחלקם למסמרים. אקדח סיכות פנאומטי נמצא בשימוש של נגרים ורפדים מקצוענים. אולם כאשר הנגר יוצא לתת שירות ללקוחות לא תמיד יש לו אפשרות להפעיל אקדח סיכות פנאומטי ולכן החלופה היא לרוב אקדח סיכות חשמלי. אלו ההבדלים העיקריים בין אקדחי הסיכות שנמצאים בשימוש של נגרים ורפדים:

  • אקדח סיכות פנאומטי – לרוב אלו יהיו אקדחי סיכות כבדים יותר, גדולים יותר יותר ופחות נוחים לשימוש מזדמן, כלומר אם אתם חדשים בתחום,  או נותני שירותים בבית הלקוח תצטרכו לקחת בחשבון כי סוג זה של אקדחי סיכות מחייב מדחס אוויר ולא תמיד נוח לתת שירות ללקוחות באופן זה מה גם שאם אתם משתמשים בתדירות נמוכה אקדח סיכות פנאומטי יהיה פחות מומלץ עבורכם ולצורך הספציפי הזה.

 

  • אקדח סיכות חשמלי – שימוש באקדח סיכות חשמלי הוא נוח ויעיל יותר אם אתם נותני שירות בבית הלקוח. אקדח סיכות זה קטן ופועל הצורה פשוטה ולכן שימושי ביותר במקרים של נשיאה ממקום למקום ועבודה במקומות הרחוקים זה מזה.

 

  • אקדח סיכות משולב מסמרים - פתרון קל ויעיל בענף הנגרות. שילוב של סיכות או מסמרים מגדיל את טווח העבודה ואת האפשרויות. תוכלו להשתמש באקדח חשמלי או פנאומטי. 

 

איזה אקדח סיכות הוא המומלץ ביותר בסופו של דבר?

כמו שאמרנו קודם יש הרבה סוגים של אקדח סיכות וכל אחד מתאים לעבודה אחרת. רוב האנשים יעדיפו אצלם שני סוגים שונים של אקדחי סיכות בכדי להינות מאקדחי הסיכות בצורה הטובה ביותר. אקדח הסיכות הפנאומטי יהיה עדיף במקרים של חפצים גדולים או בכל מקום בו תצטרכו עבודה אינטנסיבית ומרובה בלי לזוז יותר מדי. מהצד השני יש לנו את אקדח הסיכות החשמלי שמתאים יותר לעבודות קטנות יותר ולא מצריך שימוש במדחס אוויר או התאמצות יתר והוא יהיה יותר נוח לנשיאה ועבודה במקומות שונים ורחוקים בגלל גודלו הקטן. כאשר אתם עומדים לקנות אקדח סיכות עליכם לחשוב על איזה שימוש אתם הולכים לעשות בו ומה התקציב שלכם. ככל שתדייקו יותר כך הבחירה שלכם תהיה יותר נכונה ומועילה לכם.