06
ד, יול
1 פרסומים אחרונים

ייחודה של הזכוכית האקרילית

עסקים

הגדרות טקסט

זכוכית אקרילית היא זכוכית מסוג אחר. היא אינה מזכירה את הזכוכית הרגילה למעט בצורתה החיצונית ולכן נקראה על שמה. הזכוכית האקרילית מסוגלת לעשות המון דברים שהזכוכית הרגילה אינה יכולה לעשות ולכן מעצבים, אדריכלים ובעלי עסקים מאוד אוהבים לעשות בה שימוש. לאלו שאינם מכירים את המושג זכוכית אקרילית אולי יכירו אותה בשם פרספקס.

הסיבה שהפרספקס הינו כל כך פופולרי בעולם העיצוב היא שבעזרתו ניתן לייצר אלפי מוצרים שונים לאלפי שימושים שונים. אז חשבו בעצם על זכוכית שיכולה לעשות כמעט הכל. הזכוכית האקרילית מתאימה לכל כך הרבה יישומים כגון מוצרי שילוט לתעשיית הפרסום וכל תעשייה שמעוניינת לייצר שלטים בין אם גדולים או קטנים אין זה משנה. בעזרת הפרספקס ניתן לייצר גופי תאורה שונים, מוצרי אחסון למיניהם, רהיטים רבים ואפילו ניתן לחפות בעזרת הזכוכית האקרילית קירות חיצוניים. ממה עשויה הזכוכית המופלאה הזו ומהם מאפייניה שמאפשרים לה לייצר קשת כל כך רחבה של מוצרים. בשורות הבאות אפרט על יתרונותיה הרבים.

הזכוכית שמעניקה אינספור אפשרויות

זכוכית אקרילית היא בעצם פולימר סינתטי שמיוצר בתהליך יציקה בין 2 לוחות זכוכית רגילה. הזכוכית האקרילית היא קשיחה מאוד אך יחד עם זאת מאוד גמישה ולכן אפשר לייצר ממנה צורות ואובייקטים רבים. הזכוכית האקרילית יכולה להעביר 92 אחוזי אור שזה הרבה יותר מהזכוכית שאנו מכירים והיא אינה נשברת בקלות, כלומר אינה מתנפצת מה שהופך אותה לבטיחותית יותר בצורה משמעותית. יתרון נוסף הוא שהזכוכית האקרילית או הפרספקס אם תרצו הוא חומר הרבה יותר קל מן הזכוכית הרגילה כיוון שצפוף הרבה פחות. את חלקי הפרספקס השונים ניתן להדביק בקלות בעזרת דבק מיוחד והוא חומר עמיד ביותר בפני תנאי מזג האוויר השונים. הזכוכית האקרילית אינה מאבדת מצורתה כיוון שעמידה בפני מים, ממיסים שונים ומזיקים כך שעומדת איתנה בין אם זה בתנאי גשם או שמש. אז אפשר להתחיל לשים לב אל הזכוכית האקרילית כיוון שסביר להניח שהיא נמצאת מסביבנו ופשוט מעולם לא שמנו לב אליה. נוכל לפגוש אותה בסופרמרקט נושאת את שמות המוצרים על גבי שלטים ומאחסנת בקופסאות שקדים, בוטנים ומאכלים נוספים למיניהם שניתן לקנות במשקל. בחנויות בגדים נוכל למצוא מדפים מפרספקס ובחנויות אחרות נמצא גופי תאורה שעשויים לגמרי מפרספקס. על גבי הזכוכית האקרילית ניתן להדפיס ולחרוט באמצעות מכונות מיוחדות ולייצר שלטים במיוחד עבורכם.

זכוכית אקרילית בשלל צבעי הקשת

לא רק שניתן לייצר מן הזכוכית המופלאה הזו כמעט כל דבר העולה על רוחנו, היא גם מגיעה בשלל רחב מאוד של גוונים, עוביים וטקסטורות שונות. ישנם לוחות זכוכית אקרילית שקופים לחלוטין, ישנם לוחות בצבעי מט ולוחות זוהרים ובטקסטורה המדמה מראה. בנוסף, לוחות הזכוכית האקרילית מגיעים בעוביים שונים כך שמסוגלים ליצור בידוד מרעש בעוביים מסוימים. לסיכום, הזכוכית האקרילית היא חומר מופלא המעניק חופש יצירה וברור מאוד מדוע היא חומר מועדף בקרב מעצבים ואדריכלים.