06
ד, יול
1 פרסומים אחרונים

הבלונים שישמחו את אמא שלי

משפחה

הגדרות טקסט

הנה מגיעה השעה ואמא שלכם עומדת לחגוג את גיל 60. מאז ומעולם ידעתם שאתם הולכים לערוך עבורה מסיבה בלתי נשכחת על מנת להוקיר לה תודה על מה שעשתה עבורכם במהלך השנים ולהעניק לה אהבה גדולה בחזרה. אם כך, איך נוכל להפוך את האירוע שלנו ליוצא דופן שאינו מזכיר כזה שהיינו בו כבר. האם אי פעם שמעתם על עיצוב אירועים בבלונים? ובכן, עיצוב אירועים בבלונים הוא בהחלט אטרקציה יוצאת דופן עבור מסיבת יום הולדת 60 ואמא שלכם בוודאות לא תצפה לזה.

אם רצינו אלמנט של הפתעה, עיצוב האירוע בעזרת בלונים, בהחלט ישיג מטרה זו. במאמר הבא אפרט בדיוק מהו עיצוב אירועים בבלונים, מה הוא כולל, מי מעצב את הבלונים ומדוע זהו אלמנט מיוחד במינו ההופך כל אירוע לצבעוני, משמח וכמובן בלתי נשכח. בואו נאמר שההשקעה בעיצוב האירוע בעזרת בלונים, יעניק לאורחים ולכלת השמחה אירוע בלתי נשכח וישאיר את חותמו למשך שנים רבות.

האירוע שכולם ידברו עליו

עיצוב אירועים בבלונים הוא תחום מיוחד במינו. כאשר מתכוונים לעיצוב בלונים, אין הכוונה לתלייה וקישוט של בלונים ברחבי האולם. עיצוב האירוע הוא ממש כולו מורכב מעיצוב של בלונים. כאשר פונים לאמן בלונים שיעצב לכם את האירוע, אתם תשבו ותחליטו יחד על הנושא המרכזי שיוביל את האירוע וכל העיצוב יעשה בהשראתו.  כאשר תחליטו על הנושא, יוכל אמן הבלונים להבין אילו אלמנטים יוכל לעצב בעזרת הבלונים. לצורך העניין, אם הנושא הוא מאכלים כי אמא שלכם מאוד אוהבת לבשל וקשורה לעולם הקולינרי, האמן יוכל לעצם מאכלים שונים בעזרת הבלונים. בנוסף, יוכל לעצב לכל האורחים כובעים של שף וכל אחד יקבל כובע בכניסה לאירוע. על השולחנות יהיו כלים הקשורים למטבח, כמובן מעוצבים על ידי בלונים ובתוך החלל יוכל האמן לעצב עמדות מטבח שונות. זהו רק רעיון אחד לעיצוב אירועים בבלונים. אמני הבלונים הם אמנים מוכשרים המתייחסים אל עבודתם כעבודה עיצובית בדיוק כמו שמעצב הפנים או המעצב הגרפי מתייחסים לעבודתם היצירתית בה השקיעו דם יזע ודמעות. בנוסף לעיצוב חלל האירוע בעזרת בלונים, ישנם אמנים המשלבים הפעלות וסדנאות של עיצוב בלונים לכל הגילאים. אין זה משנה אם האירוע הוא עבור ילד בן חמש או אישה החוגגת 60, כל האורחים במסיבה יהנו מעיצוב בבלונים ויקבלו את ההזדמנות לעשות משהו חדש שלא ציפו לו.

האמן הנכון עבורנו

אם החלטנו שאנחנו רוצים ללכת על הרעיון המקורי והמיוחד הזה ולעצב את האירוע בעזרת בלונים, כמובן שנרצה את אמן או אמנית הבלונים הטובים והמוכשרים ביותר. ישנם הרבה אמני בלונים וחשוב לראות את העבודות שלהם על מנת להתרשם מהעיצובים השונים. בנוסף, בחרו אמן בלונים שידע לשלב הפעלה המתאימה לגיל הממוצע של כל האורחים המגיעים לאירוע על מנת שכולם יוכלו להשתתף ולשתף פעולה ויחד יוכלו ליצור משהו חדש. אין ספק שבלונים תמיד יעלו חיוך על פנינו, לא משנה איזה גיל אנחנו חוגגים. אם ברצונכם להפתיע את אמא שלכם באופן כזה שלא תיארה לעצמה, עיצוב האירוע בבלונים בהחלט יעשה את העבודה. יום- הולדת שמח!