24
ו, ספט
0 פרסומים אחרונים

הכספת שלא יצליחו להזיז

עסקים

הגדרות טקסט

מחפשים כספת טובה שבשום פנים ואופן לא יהיה ניתן לעקור אותה ממקומה ולגנוב אותה? מה שאתם זקוקים לו היא כספת כבדה. אם אתם בעלי עסק לתכשיטים ובחנות שלכם יש אלפי מוצרים יקרי ערך ואין באפשרותכם לשאת אתכם את הסחורה בסוף כל יום, כספת כבדה יכולה להיות הפתרון הטוב ביותר עבורכם. כאשר יש ברשותכם כספת בעלת מסה גדולה, גם במקרה של פריצה, לא יהיה ניתן להעמיס את הכספת ולהעביר אותה למקום אחר ולבצע שם את הפריצה.

על מנת לשאת כספת כבדה, יש צורך ברכב ספציפי ולעתים במכשור מסוים המתאים לנשיאת כספת כבדה. אז איך תדעו באיזו כספת לבחור אתם שואלים את עצמכם? ובכן, במאמר הבא אפרט ואתן טיפים חשובים שצריך לדעת טרם רכישת כספת כבדה.

רצוי לקחת בחשבון

אחד הדברים שהכי חשוב לדעת לגבי כספות כבדות הוא שמשקל הכספת אינו משפיע על רמת המיגון שלה. כלומר, העובדה שהכספת שוקלת הרבה, אין זה אומר שהיא חסינה בצורה טובה יותר בפני פריצה מאשר כספות אחרות. מטרתם העיקרית של כספות כבדות הוא להקשות על עקירתן וגנבתן מהמקום בו הן מותקנות. אם אתם זקוקים לכספת מהסוג הזה, מומלץ מאוד שתהיו ערים לתכונות האחרות שכספת זקוקה להם על מנת לאבטח רכוש יקר ערך ותרכשו כספת המשלבת כובד עם פונקציות הגנה נוספות. ראשית, חשוב להתאים את הצרכים שלנו לכספת הנבחרת. כמו שציינתי קודם לכן, אם ברשותכם כמות גדולה של תכשיטים ואתם חייבים להשאיר אותם במקום העבודה, כספת כבדה היא מצוינת עבורכם אך חשוב שהיא תהיה בתקן. כספות בתקן הן כספות העומדות בדרישות מסוימות כנגד פריצה. התקן בעצם מגדיר את רמת המיגון של הכספת וקובע האם וכמה היא עמידה בפני אש, בפני ניסיונות קידוח על ידי מכשירים שונים, האם היא עמידה בפני מים וכמה עמידה היא בפני פיצוץ. אם אתם כבר משקיעים בכספת שאמורה להגן על התכולה היקרה שלכם, מומלץ מאוד שהכספת הכבדה שלכם תהיה כספת בתקן. ככל שהכספת תהיה איכותית יותר, כך רמת המיגון שלה תהיה גבוהה יותר. חשוב להבין גם מהו הגודל הנכון עבור התכולה אותה תרצו למגן. ישנן כספות כבדות קטנות וכמו כן יש כספות כבדות גדולות מאוד. חשוב שתמדדו את גודל תכולת הכספת לפני שתרכשו את הכספת עצמה כך שלא תגיעו למצב שתצטרכו לרכוש כספת נוספת.

היכן כדאי לרכוש כספת כבדה

ישנן חברות רבות המציעות כספות כבדות למכירה. לפני שתלכו לרכוש את הכספת, עברו על הטיפים אותם הזכרתי במאמר, זכרו שגודל וכובד הכספת אינו משפיע על יכולות המיגון שלה, זכרו שמומלץ מאוד שתהיה זו כספת בתקן, שתדע למגן היטב את התכולה הנמצאת בה. חפשו שרות המתמחה בכספות המציע הכוונה וייעוץ מקצועי בבחירת הכספת הנכונה. שרות כספות מקצועי יבצע גם את התקנת הכספת שהיא גורם מאוד חשוב. התקנת הכספת צריכה להיעשות בצורה מקצועית ואיכותית על ידי איש מקצוע בעל רישיון והסמכה לטיפול והתקנת כספות.