06
ד, יול
1 פרסומים אחרונים

ככה תבחרו טכנאי מחשבים

ציוד לעסקים

הגדרות טקסט

המחשבים מקיפים את חיינו ובלעדיהם אנחנו כמעט ולא יכולים לעשות כלום. יתרה מכך התלות שלנו במחשבים כל כך גבוה שאנחנו ממש לא יכולים בלעדיהם, אולם כמו כל מכשיר אחר גם המחשבים לא אחת מתקלקלים ואנחנו צריכים למצוא טכנאי מחשבים שיתן לנו שירות. נשמע מהלך דיי פשוט, אבל בפועל מורכב מאין כמוהו. יש לא מעט טכנאי מחשבים למעשה יש אולי יותר מדי טכנאים והבעיה העיקרית היא לאתר את אותו טכנאי שיהיה אמין, מקצועי ויתן לנו שירותי מחשב איכותיים. בנוסף לא תמיד נוח לנו לפרק את המחשב עם כל החיבורים שלו ולצאת מהבית אל מעבדת שירות אלא ההעדפה שלנו היא טכנאי מחשבים שיגיע אלינו למשרד או הביתה ובכך יחסוך מאיתנו את ההתעסקות בחיבורים השונים. השאלה הנשאלת כיצד נדע מי הטכנאי שיתן לנו שירות איכותי ואיך נבטיח שלא יגבו מאיתנו מחירים מופקעים, על כך ועוד בהמשך.

כללי בסיס לבחירת טכנאי מחשבים

כפי שאמרנו בחירת טכנאי מחשבים אינה פשוטה, יש לקחת בחשבון מספר אלמנטים לפני שנחליט מי הטכנאי שיגע ויטפל לנו במחשב:

מיקום - מקצוע המחשבים או נכון יותר טכנאי מחשבים הינו מקצוע די נפוץ ותמיד יהיו כמה כאלו שהם טובים ומקצועיים ולכן כאשר אתם מחפשים טכנאי מחשבים כדאי שתחפשו בסביבה הקרובה שלכם, מה גם שלרוב העוסקים במלאכה לא מרחיקים לכת ממקום מגוריהם.  יש טכנאים שבנוסף לשירותי השטח שלהם יש להם מעבדת שירות או חנות מחשבים, דבר זה יכול להוות יתרון במקרים של צורך בחלקי חילוף

זמינות - עניין הזמינות חשוב מאוד, אם אתם לקוחות פרטיים אז אולי הזמינות קצת פחות חשובה לכם ויש לכם אפשרות להמתין לטכנאי שיגיע בזמן הפנוי שלו אולם אם אתם בעלי עסק סביר להניח שעניין הזמנים קריטי וטכנאי שמגיע יום למחרת אינו משרת אתכם. חשוב לבדוק את רמת הזמינות, אמנם אל תצפו שהטכנאי ישב בחיבוק ידיים וימתין לתקלה ממכם אך עדיין זמן התגובה שלו צריך להיות סביר ומתאים לצרכים שלכם, לכן מומלץ שתבררו מולו מה רמת הזמינות.

ידע - המפתח לבחירת טכנאי שיתן לכם שירותי מחשב הוא רמת הידע שלו, חשוב לציין כי תיקון מחשבים אינו מסתכם בהחלפת כרטיס זיכרון או התקנת מערכת הפעלה מחדש אלא הרבה מעבר לכך. קחו בחשבון שככל שרמת הידע של הטכנאי גבוהה יותר עלות השירות שלו תהיה גבוה יותר אך לרוב זה משתלם.

המלצות - המלצה טובה שווה אלף מילים, אל תזלזלו בהמלצות שתקבלו. אם אתם מחפשים טכנאי מחשבים במקום מגוריכם או באיזור מומלץ מאוד להסתמך עלך המלצות שתקבלו, היתרון של טכנאי מחשבים מומלץ גדול מאוד.

מחיר - שירות עולה כסף, אין ספק בכך, יותר מיכך שירות מקצועי ואיכותי עולה יותר אך לא בהכרח. לא תמיד מחיר גבוה מעיד על איכות יתר ותמיד תוכלו להשוות מחירים ולבדוק האם באמת המחיר שידרשו מיכם שווה את התמורה שתקבלו.

 

לסיכום בחירת טכנאי מחשבים

כפי שציינו בחירת טכנאי שיתן לכם שירותי מחשוב אינה פשוטה אך אם בחרתם נכון כדאי שתדעו יחסים טובים עם האיש שאמון על תקינות המחשבים שלכם שווה זהב.  על מנת שתמיד תוכלו להמשיך ולהנות משירות מקצועי ואיכותי פרגנו לו והמליצו עליו בכל פה.

 

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!